2

ריאל תמיד שואפת לנצח

המאמן החדש של אלופת ספרד, ריאל מדריד, חואן דה ראמוס כבר שינה את סגנון החשיבה של העומד בקווים לקראת המשחק הראשון מול בארסה: "זה חלום להәות כאן". שוסטר נשלח הביתה

יום שלישי 09 דצמבר 2008
מערכת TELESPORT
התקשורת בספרד הפעילה לחץ מאסיבי לשלוח את שוסטר הביתה, לאחר שהאחרון התחיל אפילו להלל ולשבח את היריבה המושבעת ברצלונה. אז הנה, שור חדש הגיע למדריד והוא יצטרߚ לשלוט על הבלנקוס כבר במשחק החשוב הבא, הסופר קלאסיקו.

מנגד, רוח חדשה נושבת בברנבאו, חואן דה ראמוס חזר לספרד וינסה לעשות סדר בבלאגן: "אנחנו צריכים לחשוב רק על ניצחונות. לא משנה איפה אנחנו נשחק ולא משנה מול מי, בשביל ריאל מדריד המילה ניצחו۟ היא מעל לכל". 

ראמוס המשיך לפאר את המועדון ואת ההחלטתו בהבאתו: "אני מגיע עם שאיפות, אני שמח שבחרו בי להנהיג מועדון כה גדול כמו ריאל. אני לא אאכזב אף אחד. זה חלום להגיע לכאן, ההחתמה הייתה מהירה, הם הביעו בי אמון". 
שוסטר פוטר. ראמוס יחליפו

ברנד שוסטר, מאמנה של ריאל מדריד, פוטר היום מתפקידו כמאמן הקבוצה. כך מאשרת הנהלת ריאל מדריד, שכבר מינתה את חואן דה ראמוס למאמן החדש של הקבוצה במקום שוסטר הגרמני.

Ȋשוסטר ספג ביקורות רבות על ידי אנשי התקשורת בספרד מתחילת העונה, אך זכה לגיבוי מהנהלת הקבוצה, כל זאת עד השבת האחרונה וההפסד לסביליה 3:4.

ככל הנראה מה ששבר את ראשי הקבוצה היא ההתבטאות של שוסטר כי "לא ניתן לנצח את ברצלונה". התבטאות שנאמӨה שבוע לפני הסופר קלאסיקו נגד ברצלונה, מובילת הטבלה, לה יש 9 נקודות יתרון על ריאל.

שוסטר הוליך את ריאל מדריד לאליפות מרשימה בעונה החולפת, אך העונה הקבוצה לא מצליחה לשחזר את היכולת הטובה שלה, גם בעקבות מכת פציעות חסרת תקדים שהיכתה את הקבוצה.
כאמור חואן דה ראמוס, שנכשל כישלון חרוץ העונה באנגליה ופוטר ע"י טוטנהאם, מונה למאמן הקבוצה וכבר הספיק להעביר אימון ראשון.

ראמוס ידריך את הבלאנקוס במשחק ליגת האלופות מחר מול זניט וכמובן בסופר קלאסיקו ביום שבת מול היריבה המושבעת ברצלונה. 

ראמוס עשה את השם שלו כמאמן סביליה, אותה הוא הוליך לזכייה בחמישה תארים וגם זכה עם טוטנהאם בגביע הליגה האנגלי, אולם בעונה הנוכחית הוא נכשל כישלון חרוץ ופוטר אחרי שטוטנהאם הידרדרה תחת הדרכתו למקום האחרון בפרמייר-ליג.
תמונות: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק