מתיאוס נגד נבחרת ישראל?

מאמן מכבי נתניה פלט במהלך משחק קבוצתו: "זה שחקן נבחרת ישראל?" מתיאוס לא ציין את שם השחקן אבל הוא התכוון לאיתי שכטר ולא לקלמי סבן

שבת 29 נובמבר 2008
אשר גולדברג
במהלך משחק התיקו 0:0 בין מכבי נתניה למכבי פ"ת, הרבה לותר מתיאוס לגעור ולהעביר ביקורת על ביצועי שחקניו. 

באחת ההתקפות פלט̠מתיאוס מהספסל: "זה שחקן נבחרת ישראל?" לכל מי ששמע את ההערה היה ברור שמתאוס התכוון לחלוץ איתי שכטר, ולא לשחקן הנבחרת הנוסף קלמי סבן.

במכבי נתניה וגם מתיאוס עצמו אישרו שהדברים נאמרו אבל לא הייתה כוונה לפגוע בנבחרת ישראל, ובסך הכל זו אמירה שנאמרת על שחקן בכיר שביצועיו כושלים במשחק זה או אחר.

גורם בנבחרת ישראל אמר: "מתאיוס מחפש כבר זמן רב עימות עם דרור קשטן בנושא איתי שכטר, עדיף שיתעסק בענייני מכבי נתניה ולא בנבחרת הלאומית".
המחזורים האחרەנים רצתה לשמור על מקומה בפסגה כשאירחה מוקדם יותר הערב את ארמיניה בילפלד. האורחת שהגיעה למשחק הנוכחי מעודדת למדי בעקבות הניצחון הביתי 1:2 על חשבונה של באייר לברקוזן שהשיגה במחזור האחרון לא הצליחה להחזיק מעמד, וכבר בדקה ה-5 נקלעה לפיגור משערו ה-17 העונה של ӕדאד איביסביץ' הפנטסטי. בדקה ה-11 קרלוס אדוארדו הברזילאי הכפיל את התוצאה, ודקה לסיום המשחק פרנסיסקו קופאדו כבש את השלישי לזכות הופנהיים בפנדל מוצלח. 0:3 להופנהיים בסיום

תגובות

טלספורט בפייסבוק