לא כוחות

סגנית האלופה מכבי נתניה, הובסה ע"י סגנית אלופת גרמניה, ורדר ברמן 3:0 במסגרת משחק אימון. רוזנברג (16), אלמיידה (25) וינסן (35) כבשו, וחידדו את הבדלי הרמות בין שתי הקבוצות

שבת 26 יולי 2008
מערכת TELESPORT

 מכבי נתניה נכנעה הערב (שבת) לורדר ברמן מהבונדסליגה 3:0, במסגרת משחק האימון החמישי והאחרון במחנה האימונים שלה. רוזנברג (16), אלמיידה (25) וינסן (35) כבשו לזכותה של סגנית אלופת גרמניה, אשר תיקח העונה חלק בליגת האלופות.

חניכיו של לותר מתיאוס הציגו מחצית ראשונה גרועה למדי, בה ספגו שלישיה ולא היוו יריב כלל, ומחצית שניה שונה בתכלית בה לא נפלו מהקבוצה הגרמנית. הבשורה הטובה מבחינת הנתנייתים היא חזרתם של מרבית הפצועים: לירן שטראובר, גולן חרמון ואובודו אוקוצה, אשר לקחו חלק במשחק.

לותר מתיאוס, מאמנה הגרמני של מכבי נתניה, דווקא נשמע אופטימי בסיום המשחק: "היה לנו כאן שיעור מצויין מול ורדר ברמן. זה היה משחק נחמד. ראינו את ההבדלים בין קבוצת צמרת בגרמניה ובליגת האלופות. 

השחקנים שלי למדו איך לשחק ברמה הגבוהה ביותר. גם כשסיימנו בתיקו במחצית הראשונה זה היה תוצאה טובה עבורנו. אני שמח על העבודה הקשה של השחקנים. אני מקווה שנשמח את האוהדים." סיכם מתיאוס.

קפטן מכבי נתניה, לירן שטראובר, אמר בסיום: "לא צריך לסכם את המשחק הזה, אלא את כל המחנה. התוצאה הערב לא חשובה לנו. אנחנו מתחילים עכשיו לתרגל את השיטה החדשה, היום זה היה מבחן קשה. זה לא צחוק, זו קבוצה שתשחק העונה בצ'מפיונס ליג. היתה אצל חלק מהשחקנים התרגשות. לא כולם רגילים לשחק מול קבוצה ברמה כזאת". 

"נפלנו מהרגליים. אנחנו אחרי שבועיים קשים. מבחינתנו זה היה מבחן טוב. סבלנות. זה מה שאני מבקש מכל אלו שרוצים לערוף לנו את הראש כבר עכשיו. השבועיים האלו היו נפלאים. עבדנו בצורה מאוד רצינית וקשה. השגנו את מה שרצינו להשיג במחנה הזה. מעכשיו נתחיל להתמקד במשחקים".

מהלך המשחק:

נתניה, במערך של שלושה בלמים, פתחה טוב יחסית, אך היריבה הגרמנית נכנסה למשחק והחלה ללחוץ את סגנית האלופה הישראלית לאחור.

דקה 4 - אלן מסודי קיבל כדור טוב מימפולסקי, אך נגח מעל השער.

דקה 11 - האנט ניסה לתפוס את שטראובר לא מוכן כשבעט מרחוק, אך הכדור שלו מחוץ למסגרת.

דקה 16 - מרקוס רוזנברג העלה את ורדר ברמן ל- 0:1. השליטה המוחלטת של הגרמנים בדקות אלו באה לידי ביטוי בפריצה של החלוץ השבדי, שבקלילות שם את הכדור ברשת.

דקה 21 - קיויו חדר לרחבה, אך נעצר ע"י ההגנה הגרמנית.

דקה 25 - הוגו אלמיידה הכפיל את היתרון. 0:2 לורדר ברמן. אלמיידה נגח לשער, שטראובר הדף אך החלוץ הפורטוגלי היה זה שהשתלט על הריבאונד ודחק את הכדור פנימה.

דקה 35 - ינסן העלה את ורדר ברמן ל- 0:3 מפנדל. עוז סמיה דחף את אלמיידה ברחבה, השופט הורה על הנקודה הלבנה. שטראובר הצליח להדוף את הבעיטה של ינסן, אף השופט שרק לבעיטת עונשין נוספת עקב חדירה מוקדמת של שחקני נתניה לרחבה. בפעם השניה ינסן כבש. 

דקה 63 - מהלך ראשון של נתניה שהסתיים עם נגיחה למסגרת. מסודי נגח לשער, אך ונדר קלט את הכדור.

דקה 65 - לותר מתיאוס ערך שלושה חילופים, ועבר למערך התקפי יותר. התוצאות ניכרו על המגרש במהירות, כשנתניה הציגה את הדקות הטובות שלה במשחק.

דקה 87 - טאזמטה, שנכנס כמחליף, פרץ לרחבה מצד שמאל וניסה להגביה את הכדור למרכז, אך בעט אותו בצורה לא ברורה החוצה.

דקה 89 - בעיטה חופשית של ורנייש נעצרה בחומה של הנתנייתים. 0:3 לורדר ברמן בסיום.

הרכב מכבי נתניה: לירן שטראובר, קלמי סבן, מעוז סמיה (זאב חיימוביץ'), לואיס מרין, פרנסמן ביבאן (גולן חרמון), דדי בן דיין, דלה ימפולסקי, אלמוג כהן (רביד גזל), שלו מנשה (אובודו אוקוצה), אלן מסודי (תיירי טאזמטה) ופרנסיס קיויו.

הרכב ורדר ברמן: כריסטיאן ונדר, סבסטיאן בואסניש, נאלדו, ניקולאס אנדרסן, פטרי פסנן, יוריצה ורנייש, פיטר נימאיר, דניאל ינסן, אהרון האנט, מרקוס רוזנברג והוגו אלמיידה.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק