גם פרוזאק לא יעזור

ליגת העל: בית"ר ירושלים בלחץ. האלופה ומחזיקת הגביע נותרה עדיין ללא ניצחון בטדי, לאחר תיקו חמישי ללא שערים מול בני סכנין

יום שני 01 דצמבר 2008
אשר גולדברג

מה עובר על בית"ר ירושלים בעונת 2008/2009? קשה להסביר, אולם מפלס הלחץ אצל האלופה ומחזיקת הגביע נמשך בטדי, כאשר גם הפעם לא הצליחה לנצח המארחת וסיימה בתיקו ללא שערים מול בני סכנין בעידן לחמן.

לא רק מיתון כלכלי מתרחש ברחבי הגלובוס, אלא אפילו כאן אצלנו, אצל האלופה של השנתיים האחרונות - בית"ר ירושלים, שאיבדה את הגחלת, האש והלהט שאפיין אותה כל כך, נעלם כלא היה וחבל. בית"ר נראתה מול סכנין אנמית, לא הורגש חדוות משחק ושמחת משחק, השחקניםȠנראו מדוכדכים והמאמן, ראובן עטר, איבד יכולת להנהיג את התזמורת.

לסכנין זוהי זריקת תמריץ עצומה לאגו. הקבוצה מהתחתית, בעידן לחמן, הראתה נוקשות שמאפיינת את מאמנם, שאוהב משחק אגרסיבי וגברי. . 

מחצית ראשונה: איפה בית"ר?

בית"ר ירושלים פתחה בלחץ את המשחק, ניסתה לפרוץ מהאגפים, אך עדיין הריכוז לא היה במיטבו. 

המשחק נערך ברובו במרכז השדה, אולם בדקה ה-32, עמית בן שושן הגביה כדור מצויין למרכז הרחבה, אבל אבירם ברוכיאן בנגיחות לא חזק, ונגۗ חלש לידיים של מאיר כהן. ההמשך לא היה לתפארת ראובן עטר, בית"ר נראתה לא חדה ובעיקר לא תוקפנית מספיק. 

מחצית שנייה: אין שערים

בית"ר ירושלים ניסתה למצוא את השער הראשון במחצית השנייה, בדקה ה-55 כדור מצەיין של דנין, זיהתה את ברוכיאן בתוך הרחבה, אך הקשר המחונן במקום להפציץ את השער, מסר רוחב בצורה לא מובנת. 

נראה כי בית"ר ירושלים לא זוכרת מהו שער בטדי, והמשיכה ביכולת כל כך חלשה, ואפילו שילובו של טוטו תמוז, לא עזר בעמדת החלוץ.
ļbr/> בית"ר ירושלים: טברטקו קאלה, כריסטיאן אלברז, אריק בנאדו, דוד אמסלם (שמעון גרשון, 46), אלירן דנין, אבירם ברוכיאן, דרק בואטנג (משה אוחיון, 46), דריו פרננדז, מיכאל זנדברג, עמית בן שושן (טוטו תמוז, 74), ברק יצחקי


בני סכנין: מאיר כהן, עלי עותמן, יא יא פטי, טל חן, בסאם גנאים, מזואה אנסומבו, חאלד חלאיילה, חאמד גנאים, מייקון דוס סנטוס (יחיאל צגאי, 58), אושרי גיטא (עלאא אבו סאלח, 78), אובודו אוקוצ'ה

שופט: לירן ליאני
איצטדۙון טדי

תגובות

טלספורט בפייסבוק