יוסי רוזן לאן?

בהפועל פ"ת לא בונים על יוסי רוזן. האחרון שנשאר בקבוצה מהעידן של מנור חסן, גיא שמיר, מוטי קקון, אבי יחיאל ומיכאל זנדברג. המהפך בהפועל פ"ת?

יום ראשון 27 יולי 2008
אשר גולדברג
יוסי רוזן לא הורשה להתאמן הבוקר (יום א') בשורות הפועל פ"ת. מהקבוצה נמסר לו שעקב מורח הרוחו בסוף השבוע והדיבורים הרבים עם התקשורת הוא לא מורשה להתאמן. 

אחה"צ יערוך רוזן שיחה עם הצוות המקצועי שאחריה ייתכן שיחזור לאימונים. הזר החדש בניאני החל להתאמן בקבוצה וכעת מחכים לבלם ג'ון בוי, בתקווה שייצור קשר עם הקבוצה.

יוסי רוזן לאן?

משחק הכדורגל הוא סיפור אכזר. רבים וטובים למדו בעבר ולומדים היום שהעבר הרחוק או הקרוב הוא דבר שנשאר רק דרך לנוסטלגיה.

לפני מספר שנים היו השמות גיא שמיר, מיכאל זנדברג, מנור חסן, אבי יחיאל ויוסי רוזן הציר המרכזי בהתנהלות של הפועל פ"ת בעידן של מאיר שמיר. החמישיה היו הבסיס המקצועי והחברתי להתנהלות של המועדון שנע בין הצמרת למרכז הטבלה.

הסיפור שתופס כותרות באם המושבות שייך ליוסי שהגיע לקבוצה כשחקן נוער שפילס דרכו עד לנבחרת ישראל בעידן של הדני ריצארד נילסן.

רוזן עזב לפני מספר שנים את הפועל פ"ת, כמו שעשו חבריו ההטובים ביותר. שמיר עזב למכבי ת"א ומ.ס אשדוד, זנדברג למכבי חיפה ובית"ר ירושלים, מנור חסן למכבי חיפה ושורה של קבוצות נוספות ואבי יחיאל למכבי תל-אביב.

גם רוזן עזב כשמאיר שמיר העביר את הבעלות על הפועל פ"ת לניהול שונה. רוזן עבר למכבי נתניה ומשם להפועל ת"א, משאיר את הפועל פ"ת לצנוח ולהפוך לקבוצה שמוזכרת בעיקר בזכות העבר של שנות ה-50 וה-60.

אחרי הנדודים בבני יהודה, נחת רוזן בחזרה בהפועל פתח-תקווה והיה שותף לעליית המועדון מהלאומית לליגת העל. אבל בהפועל פ"ת הנוכחית היו פרוצפים חדשים שלא הכירו את יוסף(יוסי) של תחילת שנות השמונים וקודם לכן.

שחקן ותיק אמר: " הזמנים השתנו, נמצא דור חדש של ניהול ודור חדש של חשיבה. יוסי רוזן מוכר, אבל הוא לא מצא את החיבור של פעם.  החבורה הנוכחית אינה בגילו ואין לו את "הגג" של חבורת המנהיגים. רוזן ראה איך מתנהגים אל מנור חסן, אבל לא הבין שהוא לא בתוכניות המיקצועיות. אין ספק, הימים של פעם כבר לא יחזרו, חבל על הכותרות שיוצאות בשבועות האחרונים".

רוזן, כשחקן וספורטאי התכוון לסיים את הקריירה בהפועל פ"ת. לדעתו הוא בכושר מצוין אבל יש גורמים שמראים לו את הדרך החוצה מהמועדון האהוב עליו. בינתיים, מ ישרוצה את יוסי רוזן הוא גילי לנדאו מאמן בני-לוד, המאמן שאימן את רוזן במכבי נתניה ובהפועל תל-אביב.

נראה שרוזן ימתין מעט ובטח שלא ירצה את מאבקי הכח שיושיבו אותו ביציע או על הספסל, כשהליגה תיפתח בעוד חודש.

גורם בהפועל פתח-תקווה אמר: "התוכניות של זלצר ומחפוד הם הקובעות. יש שפע של שחקנים בעמדה של רוזן ולכם גם לא החתימו את בן לוז. איש לא יפגע ביוסי רוזן, א

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק