חסר לנו לזל להכניס גול

ליגת העל: בלם בית"ר ירושלים, שחזר לסגל, שמעון גרשון מדגיש את חוסר המזל במצב אליו נקלעה קבוצתו: "אסור לנו להסתכל על המקום הראשון". עטר: "יהיו שינויים". לחמן: "היינו מאד מאורגנים"

יום שני 01 דצמבר 2008
אשר גולדברג

המון שקט ואכזבה שרר במחנה של בית"ר ירושלים, לאחר התיקו המאופס מול בני סכנין והידיעה שטדי כבר לא המבצר שהיה. 

בלם בית"ר ירושלים, שמעון גרשון אמר בסיום: "מבחינתנו ערב מאכזב מהתוצאה. קשה להסביר את הדברים שקורים לקבוצה, במיוחד בבית, לא ניצחנו סיבוב שלם. נכנסו למאין לחץ פסיכולוגי, לפעמים אתה מצפה למעט מזל. 

"אני חושב שהקבוצה מנסה לעשות את הכי טוב. במיוחד בבית היינו טובים יותר מהיריבות, גם שהפסדנו, אנחנו תמәד יותר טובים. חסר לנו מזל, להכניס גול, לא כמו בשנתיים האחרונות, שידענו להביא את הגול. הולך דיי קשה. אסור להסתכל על המקום הראשון כרגע, צריכים להסתכל צעד אחד קדימה. יש לנו את מכבי ת"א במחזור הבא, לא קל."

ראובן עטר: &qɵot;אין כאן עניין אישי, זה עניין שלי עם הקבוצה. ההרגשה מאד מאכזבת. הרגשה כמו של הפסד, זה היה משחק שיכל להחזיר אותנו לצמרת, אנחנו לא משחקים נכון. חשבנו שנוכל לנצח בבית". לגבי העתיד: "יהיו שינויים, אני אעשה את ההחלטות. אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנוĠאיך ששיחקנו".

דוד אמסלם: "קשה לי להסביר מה קורה. אנחנו לא מצליחים לחזור לעניינים, צריכים לקחת את עצמנו בידיים. בלי ניצחונות בבית, קשה לחזור לעניינים. אנחנו קבוצת מרכז טבלה לכל דבר.".

מאמנה החדש של בני סכנין, איל לחמן אמר: "אני מאד מרוצה היום. אני לא מתיימר מתוצאת תיקו, אבל היה לי חשוב שנראה כמו קבוצה עם עוצמה, שנראה שאנחנו מסוגלים לבוא ולא לספוג. זה מרכיב חשוב, היינו מאד מאורגנים, שחקנים נתנו כאן עבודה קשה והתחלה של כל צד התקפי, מתחיל מפריסה נכונה. אני מרוצה מאד."

תגובות

טלספורט בפייסבוק