0

ביתר תחפש קבוצות לכוכביה

ארקדי גאידמק מבקש להיפרד כבר בינואר ממירב כוכביו. באם לחו"ל או לישראל, בראש רשימת הפרידה מבית"ר: גרשון, עידן טל, בואטנג, אלבארז, יצחקי, תמוז וזנדברג

יום שלישי 02 דצמבר 2008
אשר גולדברג

ארקדי גאידמק מבקש להפעיל כבר מעכשיו את תכנית הקיצוצים של בית"ר י-ם. גאידמק אמר אתמול ל-TELESPORT: "אני לא מדבר עם כל התקשורת ולכן אין לי תגובה לשום דבר שאני עושה בבית"ר".

גאידמק , המשלם בכל חודש מאות אלפי שקלים לשחקנים ומאמנים̠שכבר אינם במועדון, החליט לאוור ככל שיוכל את קבוצת 100 מיליוני השקלים שלו. הבוס הורה ליו"ר, איציק קורנפיין, לעשות כל מאמץ להיפרד במהלך החודשים דצמבר-ינואר מרוב שחקני הרכש היקרים של המועדון.

חשוב לציין שמדובר בחוזים המסתיימים בתום העו۠ה, כמו אלה של דרק בואטנג ומיכאל זנדברג, או אחרים, להם חוזים המסתיימים בעונה הבאה ואף מעבר לה. בשלב ראשון דורש גאידמק להיפרד משמעון גרשון, עידן טל, דרק בואטנג, כריסטיאן אלבארז, טוטו תמוז ומיכאל זנדברג.

בבית"ר מאמינים שאפשר למכור לאירߕפה את בואטנג, המתעקש להשאר בקבוצה עד תום העונה ולקבל את כרטיסו כשחקן חופשי. נכון לעכשיו נראה שבואטנג לא ישחק בקבוצה כבר מהמחזור הקרוב המשחק מול מכבי ת"א. מקורב לקבוצה סיפר: "בואטנג יקבל רמז שהוא לא יראה יותר דשא ועליו לקבל את הצעת אחד המועדەנים שרוצים אותו".

בנושא השחקנים להם חוזים לעונה הבאה, אמר גורם מצוי בתכניות של בי"ר י-ם וגאידמק : "כדאי לשחקנים לחפש מועדונים אחרים כי בבית"ר לא יהיה בעונה הבאה כסף. השחקנים לא עברו בבקרה ורובם ישלחו ליציע, לנהל מאבקים משפۘיים, לכן עדיף לכולם להכין את העונה הבאה כבר עכשיו. אין להם סיכוי מול המשבר והשינוי הגדול שמתוכנן לעונה הבאה".

מספר שחקנים בכירים יודחו כבר בשבת מההרכב במשחק מול מכבי תל אביב, הרמז לכך נראה כבר אתמול כשעידן טל כלל לא שותף בתקו הבייתי מו ב۠י-סכנין.

צילום: בית"ר.נט

תגובות

טלספורט בפייסבוק