מבחן (אבא של)̠ בוזגלו

צריך לראות איך מאור בוזגלו מגביה קרנות כדי להבין עד כמה הוא בבעיה. מה שבטוח הוא שהפטפוטים של אבא יעקב לא יעזרו לו. שלומי לויה פסימי לגבי העתיד של הכישרון

יום שלישי 02 דצמבר 2008
שלומי לויה
וביל של קבוצה בינונית ללא ציפיות אמיתיות לשחקן מוביל בקבוצה שהשם האמצעי שלה הוא לחץ. קבוצה שבה יש אוקיאנוס של ציפיות, ששבעה מכישלונות ושהביאה אותך על מנת שתהיה התרופה לחוליים ארוכי השנים שלה.

קבוצה, שבה בוחנים כל פעולה שלך בזכוכית מגדלת, שכבר לעסה והקיאה שחקנים גדולים שלא יכלו לשאת את הזרקור התמידי שמלווה כל התעטשות שלהם. התקשורת יושבת על הווריד, הסיקור צמוד הרבה יותר ואין הרבה מקום לטעויות וגם פתיל הסבלנות הרבה יותר קצר, בטח של הקהל.

שחקן מוביל של קבוצה קטנה בלבד?

הרבה מאוד שחקנים טובים ומוכשרים הבינו על בשרם ולפעמים לא בצורה נעימה שיש הבדל תהומי בין מצב שבו אתה מוביל קבוצה בינונית למצב שבו אתה אמור לעשות את זה בקבוצה גדולה תחת סיר לחץ תובעני. במקום העבודה הקודם שלך קיבלת שבחים על משחק טוב. במקום העבודה החדש אתה ננזף מדוע לא הצגת את היכולת הטובה שלך. וההבדל הוא ענקי. 
המציאות, כאמור, תקעה טריז בציפיות ובחלומות. מתחילת העונה בוזגלו פשוט לא פוגע בכדור וממש לא מזכיר את השחקן שהלהיב בשנה שעברה עם כדורגלĠמבריק ואטרקטיבי בסכנין.
הדברים עדיין הפיכים ובוזגלו יכול בהחלט לתקן את הרושם העגום שהותיר אחרי קצת יותר מסיבוב משחקים. יש לו את זה ברגליים ויש גם תקופות בכדורגל שבהן פחות הולך. 

יותר עבודה באימונים ופחות קשקושים באמצעי התקשורת מצד ӑני המשפחה יעשו לאיש, שרק לפי מספר חודשים הלהיב במבצעי כדורגל פנטסטיים, רק טוב. 

 

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק