טביב עוקף את שנת הצינון

אלי טביב יוכל להגיע להפועל ת"א כבר בקיץ הקרוב. ההסכם עם מוני הראל יהיה על רכישת 39 אחוזים מהבעלות בקבוצהĬ כשהראל ימשיך ולצידו יתפקד גבי קצרה כמנהל ספורטיבי

יום שלישי 02 דצמבר 2008
אשר גולדברג

אלי טביב יוכל להתמנות באופן רשמי כבעלים של הפועל ת"א כבר בקיץ 2009. ההסכם המתגבש יאפשר את כניסתו של טביב לצידו של מוני הראל באחוזי שליטה שלȠ39 אחוזים. המשמעות היא שבשנה הראשונה הרשמית 2009-10  ימשיך מוני הראל להיות רשום כבעלים המוביל של המועדון, כשיחזיק 61 אחוזים ממניות הניהול. 

בסיום מחצית העונה ובהתאם לחוקי הצינון של ההתאחדות לכדורגל, יחליט טביב אם הוא ממשיך ומשלים את̠רכישת הקבוצה אל מעבר 50 אחוזי שליטה, שיקנו לו את השליטה במועדון.

טביב לא יהיה מעורב, כביכול, והשנה הראשונה תהיה שנת 'בחינת המוצר' של הפועל ת"א והחיבור עם קהל האוהדים. טביב, שימשיך להתגורר ולנהל את עסקיו בארה"ב, יכניס לתוך ראש הפירמידה במועדון, את חברו ואיש אמונו - גבי קצרה. לפי דרישתו, קצרה לא יזכה לתואר מנכ"ל וישמש כמוביל בניהול השוטף של המועדון, בעמדת המנהל הספורטיבי.

בהפועל ת"א ימתינו עוד 3-4 מחזורים להתבהרות מצב הקבוצה בצמרת. במידה והקӑוצה תהיה קרובה אל מכבי חיפה במירוץ לאליפות, צפוייה הקבוצה להתחזק בחלון ההעברות בינואר, בלפחות שני שחקני רכש.

תגובות

טלספורט בפייסבוק