יש אווירה של שכונה

צעירי מכבי פתח תקווה אינם "אוהבים" את מאמנם ניצן שירזי. "מופע האימים" של המאמן בהולנד העליב את אחד השחקנים: "שירזי לא נותן במה לצעירים". שחקן אחר: "אין אווירה של מחנה אימונים"

יום שני 28 יולי 2008
אשר גולדברג

בשלהי העונה שעברה, לאחר שניצן שירזי מונה לתפקיד מאמן מכבי פ"ת, הוא הביא עימו לעמדת העוזר את טל בנין. השניים לא הסתדרו מקצועית מהסיבה ששירזי רצה להעניק לשחקנים הותיקים לשחק, בעוד  טל בנין דרש אז להעניק את במה לטל בן-חיים וחבריו הצעירים.

"קרירות ויחסים רגילים". כך מגדירים במחנה האימונים של מכבי פתח תקווה בהולנד את היחסים בין המאמן לבין דור הצעירים. בתחילת השבוע, אחרי שמכבי פתח תקווה כשלה והפסידה לקבוצה הבולגרית החלשה, לוקומוטיב סופיה 1-0, זעם שירזי על הכדורגלנים הצעירים שלא סחבו ציוד מהמגרש למלון.
 
בן השאר זעם שירזי על עומר וניצן דמארי, דידי אנגר, רועי בקל, רותם שמול, יהב יולזרי וטל בן-חיים.  זעמו של המאמן יצא בקול נפץ אדיר, כשכינה את שחקניו "סמרטוטים".

שחקני מכבי פתח תקווה היו המומים. אחד מהם סיפר: "יכול להיות ששירזי כעס על היכולת החלשה במשחק, על הרחקת שחקן (אורי לוזון), ועל דברים שאינם מתחברים. אפשר בהחלט לראות שהמאמן מאוד לא סובלני,  מאוד אגרסיבי ובהחלט לא אותו אדם שרואים נינוח ושקט מול מצלמות הטלביזיה. השחקנים הצעירים לא מחזיקים ממנו כל כך, הם יודעים שממתין להם ספסל ארוך וקר בליגה"

שחקן אחר הוסיף: "בקבוצה הנמצאת בהולנד, נמצאים "אורחים" רבים שהם קרובי משפחה וסתם ידידים של  ראשי הקבוצה שהופכים את המחנה, לפיקניק. זה לא מחנה אימונים רציני כך למשל היתה  תקרית אלימה בין סרסור לסוליף צמח שהושתקה. אין אווירה של מחנה אימונים אלא של שכונה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק