אני מעדיף לזכות באליפות

ליונל מסי, כוכבה של ברצלונה התראיין לאתר הרישמי של קבוצתו ונשאל האם הוߐ מאוכזב מהעובדה שלא נבחר לשחקן השנה באירופה: "מעדיף לזכות בתארים עם ברצלונה וארגנטינה"

יום רביעי 03 דצמבר 2008
מערכת TELESPORT

כריסטיאנו רונאלדו זכה השבוע בתואר היוקרתי של שחקן השנה באירופה מטעם ה"פראנס פוטבול". הרבה טוענים שבצדק, אולם יש הרבה שחושבים שדווקא ליונל מסי, הפנומן הארגנטינאי של ברצלונה היה ראוי לזכות בתואר הזה.

מסי עצמו התראיין לאתר הרישמי של ברצלונה ונשאל האם הוא מאוכזב מכך שהוא נבחר רק שני במירוץ לתואר שחקן השנה באירופה.

מסי שמר על צניעות והתרכז יותר בקבוצה שלו מאשר ההישגים האישיים: "כל שחקן רוצה לזכות בתואר הזה, אߑל אני לא אובססיבי לגביו. אני מעדיף לזכות בתארים עם ברצלונה ונבחרת ארגנטינה מאשר לזכות בתארים אישיים".

מסי הוסיף: "האמת שציפיתי לסיים שני. הגיע לרונאלדו לזכות בתואר אחרי כל מה שהוא השיג בעונה האחרונה ועל התארים שהוא הביא לקבוצה שלו. ߛל מה שאני יכול לעשות זה להמשיך לעבור קשה ולנסות להמשיך לעשות הכול בצורה הטובה ביותר שאני יכול".

ברצלונה, שעברה משוכה גבוהה מאוד בדמותה של סביליה במחזור האחרון, תפגוש במחזור הקרוב עוד קבוצת צמרת בדמותה של ולנסיה, לפני הסופר קלאסיקו מול ריאל בעוד שבוע וחצי.

מסי התייחס ליריבה הקרובה ואמר: "צפוי לנו משחק קשה מאוד מול יריבה על התואר. גם מול סביליה היה קשה למרות שניצחנו 0:3. אנחנו נעשה הכול כדי לנצח כי ניצחונות על קבוצות כאלה נותנים לך המון ביטחון וגורמים לך להרגיש חזק יותר&quɯt;.

תגובות

טלספורט בפייסבוק