שמח לשחק שוב עם סולומון

אנטוני פאקר על האיחוד מחדש עם הרכז בשורות הטורונטו ראפטורס בליגת ה-NBA. אפי בירנבוים יסתדר גם בלעדיו

יום שלישי 29 יולי 2008
שלמה חסיד

מאמן מכבי תל אביב, אפי בירנבוים, לא לקח קשה את בריחתו של וויל סלומון לטורונטו. אפי בירנבוים אמר ל-TELESPORT: "לקחתי בחשבון שסולומון יעבור ל-NBA. אחרי שיחה איתו התברר לי שהוא להוט על הרעיון הזה ושהוא רוצה להגשים את החלום שלו להיות בליגה הטובה בעולם". 

בירנבוים הוסיף: "נגד דברים כאלה אין מה לעשות, חיכיתי לו כי אני מאמין לו אך אני מקווה ומאמין שגם בלעדיו אנחנו נהיה קבוצה טובה. אנחנו נביא רכז מהמעלה הראשונה ומאמין שבמכבי נבנית קבוצה טובה שתעמוד במטרות שלה ושהאוהדים יהיו מרוצים"

בינתיים, מי שנשמע מרוצה מהצטרפותו של סולומון לקבוצה הוא אנטוני פארקר שאמר ל-TELESPORT: "אני שמח מאוד לחזור לשתף פעולה עם וויל. שיחקתי איתו לפני שנתיים במכבי ת"א והוא פשוט שחקן נפלא. כמובן ששאלו אותי לגביו ואמרתי שכדאי מאוד לקחת אותו. בשנים האחרונות הוא אחד הרכזים הבולטים באירופה ויכול להשתלב יפה בטורונטו ראפטורס".

מה לגבי מכבי?

"הם תמיד מסתדרים, גם אחרי העזיבה שלי הם הגיעו לגמר היורוליג ולא היו רחוקים מניצחון. יש הרבה שחקנים טובים בשוק שרוצים להגיע למכבי"

ג'נרל מנג'ר הטורונטו ראפטורס, בריאן קולאנג'לו אמר: "אנחנו שמים לבשר על הצטרפותו של וויל סולומון לקבוצה. בשנתיים האחרונות הוא היה מהאחראים לאליפות של פנרבחצ'ה אולקר בטורקיה. לסולומון יש את כל המוטיבציה והיכולת להצליח. אנחנו בקבוצה שמים דגש על שחקנים מאירופה ולגבי סולומון לא הייתה לנו התלבטות, כשנוצר קשר עם הסוכן שלו כבר היה דיי ברור לאן העניינים הולכים. אני בטוח שהוא ישתלב מהר בחוקים החדשים-ישנים בשבילו של ה-NBA וייכנס לתלם".


צילום: MACCABIFANS

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק