בӨסה בעקבות פברגאס ובנזמה

חלוצה הצרפתי הנפלא של ליון והקשר של ארסנל, שגדל בברצלונה, נמצאים על הכוונת של לאפורטה. רפאל נדאל מתוודה: "אני אוהד גם של ברצלונה"

יום שישי 05 דצמבר 2008
מערכת TELESPORT
 ברצלונה היא נכון לעכשיו הקבוצה הטובה בעולם. היא נותנת הצגות בכל משחק, אבל חואן לאפורטה, הבעלים של הקבוצה שכמעט הודח ע"י האוהדים, חושב כבר על העתיד ומעוניין לחזק את ברצלונה בשחקנים צעירים.

קרים בנזמה, החלוץ&Ůbsp;הצרפתי של ליון הוא המועמד המוביל להגיע לברסה בקיץ, במקומו של תיירי הנרי, צרפתי אחר שעשוי לעזוב כבר בינואר. ברסה מעוניינת גם בססק פאברגאס, הקשר האחורי של ארסנל ונבחרת ספרד, שלא מרוצה בארסל והצהיר כבר שהוא מעוניין לחזור לקבוצה בה גדל.

ߔבעיה עם פאברגאס היא מחירו הגבוה, שעומד נכון לעכשיו על 30 מיליון יורו. סכום שלאפורטה ובגיריסטיין המנהל הטכני לא מוכנים לשלם, עבור שחקן שגדל אצלהם במועדון. 

לאפורטה ובגיריסטיין רוצים לבנות שלד צעיר מסביב לליאו מסי, כאשר צ'אבי ופויול יהיו השחקנים הוותיקים בקבוצה והנרי יעזוב. אינייסטה, בוסקטס, ג'ראראד פיקה ובוז'אן יקבלו יותר ויותר דקות.

רפאל נדאל חוצה את הכביש?

רפאל נדאל, הטניסאי הספרדי המדורג 1 בעולם הוא אחד מהאוהדים המפורסמים והשרופים של ריאל מדריד.

אולם בראיון לכלי תקשורת ספרדי, חושף נדאל כי הוא ממש לא שונא את ברסה היריבה השנואה אלא להיפך, הוא מתחיל להתאהב בטוטאל פוטבול של גווארדיולה.

נדאל, שהוא אחיינו של מיגל אנחל נדאל, הבלם המפורסם של ברסה בשנות ה-90, התראיין לעיתון קטאלߕני ואמר: "כן אני גם אוהד של ברצלונה ואתם יכולים לרשום את זה. ברצלונה תמיד התנהגה איתי יפה ואני מרגיש כמו בן משפחה שם".

לנדאל, הטניסאי הטוב בעולם אין ספק מי הכדורגלן הטוב בעולם: "ליאו מסי הוא פשוט מדהים, אין ספק שהוא הכדורגלן הכә טוב בעולם כיום. הוא עושה הכול בברצלונה ולמרות שהוא כזה כוכב הוא לא מתנהג ככוכב וזה מאוד חשוב".

תגובות

טלספורט בפייסבוק