אנחנו יכולים לעבור

מוקדמות ליגת האלופות: מיכאל זנדברג מאמין כי בית"ר ירושלים מסוגלת לעבור את ויסלה קראקוב: "הגענו להרבה מצבים." קאלה: "האשמה עליי. אני מצטער" יצחקי: "בעזרת השם נעשה את זה"

יום חמישי 31 יולי 2008
אשר גולדברג

למרות הפיגור המוקדם במשחק, בית"ר ירושלים הראתה המון אופי ובגרות במשחק הניצחון 1:2 מול ויסלה קראקוב, במפגש הראשון מבין השניים במסגרת מוקדמות ליגת האלופות. 

יצחק שום אמר בסיום המשחק: "מצד אחד אני שמח שניצחנו, מצד שני חבל שלא כבשנו עוד. אני מקווה שזה יספיק, יהיה מאוד קשה שם. בטעות של קאלה רציתי להרגיע את השחקנים ולהמשיך הלאה. אחרי טראומה כזאת, זה הזכיר את מה שהיה בשנה שעברה.

"הצלחנו לצאת מהחרדה ולחזור למשחק. פתרנו אותה מהר. אבירם ברוכיאן הוא שחקן טוב, עושה את העבודה שלו וכל הכבוד. גם אם היינו מפסידים הייתי אומר שזה אפשרי. יש לנו מספיק כלים טובים בהתקפה. ננסה להבקיע שם שער. זה 50 50 והכל מהתחלה בגומלין. היום ניצחה הקבוצה היותר טובה."

מיכאל זנדברג, שעלה לשחק במחצית השנייה אמר בסיום: "אני דיי מרוצה. ראינו קבוצה שבאה לכאן והיא קבוצה טובה מאוד, היא חזקה ומהירה. עם המהפך שעשינו, אנחנו יוצאים מעודדים. כשאנחנו מניעים כדור, הגענו להרבה מצבים. הם החמיצו גם מצבים קורצים."

לקראת הגומלין: "הם יבואו יותר להתקיף, הם יהיו חשופים מאחורה. אנחנו יכולים לעבור, מאמינים בכך."

טברטקו קאלה: "היה מומנטום לנו. אני לוקח את האשמה על הגול. אני מצטער, כי האוהדים היפים הללו כל כך יפים. זה כדורגל, אין מה לעשות. הם שמו גול, אנחנו חזרנו למשחק. צריכים להתחזק מכך. לקראת הסיום הם נתנו הכל וכמעט השוו, אבל בכלליות אני מרוצה מסגנון המשחק, יכלנו לתת עוד יותר שערים, נקווה שנתן בפולין."

ברק יצחקי: "ברוכיאן שחקן ענק, זה לא חדש לאף אחד. הוא עוד יראה את היכולות שלנו. נתן היום הצגה שני שערים, רק שנמשיך ככה ונשחק ככה. הוכחנו אופי, הקהל מאוד מאוד עזר לנו, נכנסו לטירוף במחצית השנייה. יש לנו עוד מחצית בפולין, נקווה להמשיך את העבודה ולא לספוג שם ולפחות נעלה."

על הסגנון הפולני: "הם קבוצה מאוד טאקטית, שיחקו מאוד אגרסיבי. אני שמח שנכנסו למקומות הנכונים שלנו ובצדק כבשנו שני שערים. יהיה משחק מאוד מאוד קשה, הם משחקים בבית, הם משחקים טוב שם. אבל אנחנו נלמד אותם ונגיע הכי מוכנים." על החזר לטדי: "אין כמו החזרה לכאן. אני מרגיש בבית אני ושומי החלטנו שאני יכול לחזור לשחק. עברתי את זה."

דרק בואטנג אמר בסיום: "הם קבוצה טובה מאוד. יש להם שחקנים טובים מאוד, אנחנו כיבדנו אותם הרבה. זה כדורגל, לפעמים דברים כאלה קורים. אין לנו הרבה מה לעשות, אנחנו ממשיכים מכאן,

"אנחנו ננסה להמשיך. אבירם הוא שחקן טוב מאוד, נותן הרבה לקבוצה. הוא גורם לי להרגיש גאה שאני משחק איתו". לקראת הגומלין: "בטח שאפשר לעבור אותם. זה מה שחיכינו לו בכל העונה, אנחנו נעבוד קשה וננסה להעפיל לסיבוב הבא. נשחק עם יותר משמעת ונראה מה קורה."

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק