גברי לוי ידריך המעודדות

מנהלת הליגה מעוניינת לפתח את נושא המעודדות ולהפכו לחלק מהמערכת השיווקית של ליגת העל בכדורסל. גברי לוי מונה לאחראי מקצועי על להקות המעודדות בליגת ווינר

יום ראשון 07 דצמבר 2008
שלמה חסיד

גברי לוי, לשעבר יו"ר ההתאחדות לכדורגל, עובר למנהלת ליגת העל בכדורסל כ"מדריך המעודדות". 

 מנהלת הליגה מעוניינת לפתח את נושא המעודדות ולהפכו לחלק מהמערכת השיווקית של ליגת העל בכדורסל. המנהלת חושבת שהופעות המעודדות הן חלק בלתי נפרד מהשוߐו של משחק הכדורסל כפי שזה נעשה בעולם, בליגות האירופאיות וב NBA

המנהלת חושבת שהריקוד כשהוא בנוי על בסיס מקצועי ועם הגבלה של גיל הבנות המופיעות על גיל 16 ומעלה, הוא חלק מעניין ספורטיבי, מקצועי וחינוכי, לראיה גם במשחקים האולימפיים מכירים בענף ההתעמלות האומנותית כענף ספורט לגיטימי כאשר יש תחרות בינלאומיות ומקומיות בריקוד גם לגילאים קטנים יותר.

לפיכך המנהלת רואה בהופעת המעודדות חלק מהשואו , חלק מהחוויה החזותית של הצופה במשחק הכדורסל וחלק בהפיכת משחק הכדורסל לאירוע מהנה. להקות המעודדות של ליגת ווۙנר תורכבנה ברובן מבנות מקומיות מאותה עיר, כאשר המטרה היא ללמד, לשפר ולמקצע את את הבנות המשתתפות בלהקות השונות , מה שייעשה בקרוב על ידי גברי לוי, מנהל אומנותי וכוריאוגרף אשר מונה מטעם המנהלת כאחראי על להקות המעודדות וקידומן המקצועי. בעתיד אף מתוכנן לקיים תۗרויות בין הלהקות השונות ובעונה הבאה לעשות אודישנים בערים השונות ואף לשלב את האודישנים בהפקת ריאליטי כלשהי.

גברי לוי: "אני חושב שהחזון של מנהלת הליגה ושל כל מי שאוהב כדורסל, שהכדורסל בארץ יתנהל כמו שהוא מתנהל בארצות הברית ושהמשחק יהיה לא רק משחק כדורסל, אלא יהיה אירוע שבו אנשים באים גם לראות כדורסל, גם לבדר את עצמם, ובזמן ההפסקות ופסקי הזמן יהיה להם מה לראות והחזון שלי שכמו בארצות הברית, זה יהיה ברמה גבוהה, שהרקדנים לא יהיו ילדות עם פומפונים, אלא רקדניות ברמה גבוהה שיוכלו לתת לקהל הנאה מוחלטת ולא אי נעימות כמו שראו בעבר, עם ילדות צעירות מדי. 

"נדמה לי שהריקוד כול לתפוס חלק יפה במשחק, ואם הוא יהיה ברמה גבוהה וזאת המטרה שלנו, שהוא יהיה ברמה גבוהה, אני מקווה שתוך תקופה קצרה יראו שינוי יסודי בכל האולמות בישראל"

&Ůbsp;

תגובות

טלספורט בפייסבוק