זו חוויה אדירה לשחקנים

איציק קורנפיין, מנכ"ל בית"ר ירושלים קיבל ברגשות מעורבים את ההגרלה של בית"ר מול ברצלונה: "מדובר במועדון פאר אבל אנחנו רוצים לעבור". לותר מתיאוס: "הכדורגל הבולגרי הוא קשוח"

יום שישי 01 אוגוסט 2008
אשר גולדברג

הגרלת משחקי הסיבוב השלישי של מוקדמות ליגת האלופות והסיבוב השני של גביע אופ"א נערכה היום בשוויץ וכמובן שגולת הכותרת שלה היא היריבה הענקית שתחכה לבית"ר בשלב הבא.

ליאו מסי, תיירי הנרי, סמואל אטו והחברים מברצלונה יגיעו לטדי, אם וכאשר בית"ר תעבור את ויסלה קראקוב.

איציק קורנפיין, מנכ"ל בית"ר ירושלים דווקא נשמע מאוכזב מההגרלה הקשה כשאמר: "הרגשות מעורבים. מדובר במועדון פאר מכל הבחינות וזה יכול להיות חוויה אבל אנחנו לא רוצים חוויות, אנחנו רוצים לעלות לשלב הבתים".

קורנפיין הנרגש הוסיף: "זו חוויה אדירה מבחינת השחקנים וייתן להם דחיפה קדימה במשחק מול קראקוב. אנחנו חייבים להתמקד כל כולנו במשחק הגומלין מול קראקוב ורק אחרי זה להתפנות לברצלונה. נפגשתי עם נציגים של ברצלונה, תיאמנו את כל הדברים בינינו ומה שנשאר זה רק לעבור את הפולנים. אנחנו נעשה על ברסה סקאוטינג, למרות שזה מצחיק להגיד כי זה יהיה קל מאוד לעשות את זה".

שטראובר קורא לכל האוהדים למלא את הקופסא

לעומת ההגרלה הקשה שקיבלה בית"ר, מכבי נתניה קיבלה קבוצה הרבה פחות חזקה ומוכרת בדמותה של צ'רנו וארנה הבולגרית, שאינה נחשבת לאחת מהאריות של אירופה.

מאמן הקבוצה לותר מתיאוס התייחס ליריבה צ'רנו מורה וארנה שהוגרלה לשחק נגד מכבי נתניה במסגרת הסיבוב השני של המוקדמות: "אני חושב שעל הנייר זה לא שם גדול כמו נאפולי או לה קורוניה, אבל הכדורגל הבולגרי הוא קשוח ונצטרך שני משחקים טובים כדי לעבור לשלב הבא"

הקפטן לירן שטראובר: "על הנייר ובהשוואה ליריבות שיכולנו לקבל כמו נאפולי, לה קורניה וא.א.ק אתונה ההגרלה נראית נוחה יותר. אבל ברגע שנקבל יותר פרטים על וארנה נוכל לדעת אם ההגרלה נוחה באמת או לא. בכל מקרה נצטרך להגיע דרוכים ומוכנים כי במסגרת הזאת אין משחקים קלים. ואסור שנבוא למשחק הראשון עם 166 אוהדים ביציע אלא עם כל ה-12 אלף אוהדים שהיו מאחורינו בגביע ונגד לייריה כי המשחק הראשון הוא מאוד חשוב".

רביד גזל: "קיבלנו קבוצה טובה אבל יכולנו לקבל הגרלה קשה יותר. אנחנו מכבדים את הקבוצה הבולגרית ונלמד אותה היטב, ואני מקווה שבמפגש הכפול ביננו ידינו תהיה על העליונה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק