שחר: נילחם על כל התארים

מכבי חיפה ערכה את מסיבת העיתונאים של פתיחת העונה והנשיא שלה לא מתכוון לוותר על שום תואר אך יחד עם זאת מדגיש: "תוצאת השינוי תימדד רק בעונה הבאה"

יום שישי 01 אוגוסט 2008
אשר גולדברג
מכבי חיפה קיימה היום את מסיבת העיתונאים המסורתית לקראת פתיחת העונה, בהשתתפות נשיא המועדון יעקב שחר, המנכ"ל איתמר צ'יזיק, המאמן החדש אלישע לוי והקפטן הוותיק אלון חרזי.

יעקב שחר פתח את מסיבת העיתונאים כשאמר: "אנחנו בתקופה של שינויים בצוות המקצועי ומבחינת הסגל חסרים לנו עוד שני שחקנים זרים. קבענו מסגרת תקציבית ונשתדל לעמוד בה. השחקנים והמאמן יקבלו את כל המשאבים הדרושים. אנו בתקופה של חילוף משמרות ולכן התוצאה תימדד בעונה הבאה, אבל זה לא אומר שנילחם על כל התארים כבר העונה. אני חש ברוח החדשה בקבוצה ואוהב את מה שאני רואה. יש היום אווירה טובה במועדון ואין לי ספק שיראו זאת גם במהלך העונה".

המאמן אלישע לוי הוסיף: "יש לנו קבוצה חזקה ואטרקטיבית שהקהל יוכל להתחבר אליה. המפתח מבחינתי הוא שילוב בין צעירים לותיקים".

יעקב שחר לא שכח לשלוח בסיום עקיצה לקהל הירוק: "אוהדים צריכים לתמוך בקבוצה גם בזמנים הקשים. בחו"ל המנויים אוזלים עוד לפני שידוע הסגל. בארץ האוהדים מפונקים, הם רוצים לדעת מה יהיה לפני שהם קונים מנוי".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק