לא ויתרתי על ה-NBA

ליאור אליהו בראיון מיוחד ל-telesport: "אני מאמין שאתן עונה טובה ושייפתחו בפניי אפשרויות. על היחסים עם שרף: "אני וצביקה שמנו קו על העבר והיחסים מצויינים"

שבת 02 אוגוסט 2008
שלמה חסיד

שחקן נבחרת ישראל ליאור אליהו מתכונן לעונה החדשה שבפתח, אם כי עדיין לא ברור לו באיזו קבוצה.

אליהו עבר עונה רעה מאוד במכבי, בה בקושי שותף ע"י צביקה שרף והמניות שלו ירדו מאוד לעומת העונה הראשונה המוצלחת שלו בשורות הצהובים.

אליהו התייחס בראיון מיוחד ל-telepsort  על העתיד הצפוי לו ואמר: "יש דיבורים עם מכבי אבל זה עדיין לא סגור, אני מקווה שתהיה לי עונה טובה. אני מאמין שאחרי העונה הקודמת שהיתה פחות טובה ובחלקים ממנה בקושי שיחקתי, אני אחזור ואתן עונה טובה לפחות כמו העונה הראשונה שלי במכבי".

ויתרת על חלום ה-נ.ב.א?

לא ויתרתי, אני עדיין צעיר ואני עדיין יכול לשחזר את היכולת הטובה שלי, שתביא לי הצעות אפילו מה-נ.ב.א. בעונה הקרובה אני אשקיע את כל כולי על מנת להצליח, איפה שלא יהיה ולגרום לקריירה שלי לזנק. אני מאמין שזה תלוי בי ומבין שאני צריך להשקיע המון כדי להצליח".

מה לגבי היחסים עם צביקה?

"ברגע שחזרתי לנבחרת אני שם קו על העבר, מבחינתי מה שהיה בעבר כבר לא קיים ומה שחשוב זה עכשיו. פתחנו דף חדש ונקי, טוב לי בנבחרת, אני אוהב להיות פה ושמח שבחרתי לחזור וגם היחסים עם צביקה השתפרו מאוד ולא מזכירים את מה שהיה במכבי". 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק