רפאלוב יודח מהרכב חיפה

קשר מכבי חיפה בעט בבקבוק מים וזרק את החולצה בהפגנתיות אחרי שהוחלף על ידי אלישע לוי. רפאלוב יועמד בפני וועדת משמעת, ולא יפתח נגד בני יהודה

יום שני 08 דצמבר 2008
אשר גולדברג
"ליאור רפאלוב התנהג בצורה לא ספורטיבית שפגעה בחבריו", כך טוענים חבריו השחקנים ומנהלי מכבי חיפה. זאת בעקבות השתוללות של רפאלוב אחרי שהוחלף על ידי אלישע לוי. רפאלוב בעט בבקבוק מים והשליך בהפגנתיות את חולצתו הרטובה לעבר יושבי הספסל בקרית אליעזר.

במכבי חיפה לא מתכוונים לעבור בשתיקה על האירוע המכוער. אלישע לוי מתכוון להדיח את רפאלוב מההרכב ביום שני בשבוע הבא נגד בני יהודה, וכמו כן יועמד בפני וועדת משמעת פנימית. במקומו של רפאלוב אמור לӤתוח אייל גולסה, שנכנס כמחליף והצטיין.

בתוך כך, אלישע לוי סיכם את המשחק: "חזרנו פעמיים, הנקודה טובה למרות שאנחנו תמיד באים לנצח. אולי לא היה משחק גדול אבל ראינו שתי קבוצות מאוד מחוייבות ושחקנים שעשו הכל על המגרש על מߠת לנצח. בסופו של דבר, התיקו משקף. רדפנו היום אחרי הפועל ת"א, הצלחנו להשוות ולא היינו רחוקים מלנצח. אנחנו נאבקים בכל רגע נתון, ובשבוע הבא נשתדל לא לאכזב את הקהל שלנו ונקווה שנדע לנצח".

מאמן האדומים, אלי גוטמן אמר בסיום: "היינו קרובים. אמרתי לשחקנים שלי שאני גאה בהם. הם היו מאוד ממושמעים טקטית ושיחקו בהתאם לתבנית המשחק שלנו. חיפה קבוצה טובה. בהתאם למאזני הכוחות התיקו משקף, אבל לאור מה שהתפתח במשחק זה מאכזב". 

"אנחנו בתהליך נכון, בתהליך ۩ל התקדמות. אני באופן כללי מרוצה מהקבוצה. זו קבוצה חזקה, שמרימה את הראש ויודעת מה היא רוצה מעצמה. אנחנו צריכים להצהיר שאנחנו רצים חזק בצמרת".

תגובות

טלספורט בפייסבוק