אנדיוני בגמר סינסינטי

הצמד הישראלי, אנדיוני גברו על אלופי ווימבלדון, נסטור וזימוניץ' בשלוש מערכות: 6:4 , 5:7, 7:6 והעפילו לגמר סינסינטי היוקרתי. נדאל הפסיד לדיוקוביץ' בחצי גמר היחידים והפסיד הזדמנות להעלות לפסגת הדירוג

יום ראשון 03 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT

הצמד הישראלי, אנדיוני התעלו הלילה בטורניר סינסינטי עם ניצחון גדול על אלופי ווימבלדון, נסטור הקנדי וזימוניץ' הסרבי בשלוש מערכות: 6:4, 5:7 ,7:6 במסגרת חצי הגמר של הטורניר היוקרתי והעפילו לגמר במשחק מורט עצבים.

הצמד הישראלי הצליח לנצח את הצמד הקנדי/סרבי גם בגמר טורניר אינדיאן וולס, שנערך בחודש מרץ, אך הלילה הם התקשו יותר וניצחו בשלוש מערכות צמודות. המערכה הראשונה הייתה צמודה עד המשחקון ה-10 בו הישראלים השכילו לשבור את מכת ההגשה בדרך לניצחון במערכה הראשונה.

המערכה השנייה הייתה אף היא צמודה, אך הפעם המזל היה בצד של היריב, אשר הצליח לשבור את מכת ההגשה של הישראלים במשחקון ה-11 בדרך לשיוויון במערכות. אלופי אוסטרליה, הפגינו אופי במערכה השלישית לאחר, שהצליחו לנצח בשובר השיוויון בדרך אל הגמר היוקרתי.

מי שמחכים לאנדיוני בגמר הם היריבים המושבעים שלהם האחים בראיין, עליהם גברו בשנה שעברה.

דודי סלע בגמר ונקובר

גם המחבט הבכיר של ישראל ביחידים רשם לילה מוצלח, כאשר סלע העפיל לגמר טורניר הצ'אלנג'ר בואנקובר.

סלע ניצח די בקלות את דו סואדה היפני 4:6, 4:6 והבטיח את המקום בגמר הטורניר בקנדה. אגב אותו סואדה ניצח את הראל לוי בסיבוב הראשון של הטורניר.

מי שיחכה לסלע בגמר הוא קווין קים האמריקני, המדורג 157 בעולם.

מוקדם יותר הפסיד רפאל נדאל למדורג מספר 3 בעולם,  נובאק דיוקוביץ בשתי מערכות 6:1, 7:5 ובכך הפסיד הזדמנות פז להעפיל לראשונה בקריירה לראשות הדירוג העולמי כבר בדירוג הקרוב.

המדורג 2 בעולם יצטרך להמתין לאולימפידה בביג'ין, בכדי לחולל רעידת אדמה בטניס העולמי.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק