ארשבין בדרך לריאל מדריד

חלוצה של זניט, שיפגוש הערב עם קבוצתו את ריאל מדריד בליגת האלופות מאשר: "זניט במו"מ מתקדם עם ריאל מדריד על העברתי". החלוץ צפוי לחתום בברנביאו עם פתיחת חלון ההעברות בינואר

יום רביעי 10 דצמבר 2008
מערכת TELESPORT

זניט סנט פטרבורג וחלוצה אנדריי ארשבין יתארחו הערב בברנביאו למשחק במסגרת המחזור האחרון של שלב הבתים בליג۪ האלופות. כדאי לאוהדי ריאל לעקוב טוב אחרי ארשבין, שקרוב לוודאי ישחק בקבוצה שלהם כבר בחודש הבא.

חואן דה ראמוס, המנג'ר הספרדי החדש של ריאל מדריד מעוניין מאוד בחלוץ, שהדהים את כל אירופה ביורו האחרון במדי נבחרת רוסיה ועם מינויו כמאמן הבלאנקוס, הוӐצו המגעים בין ריאל מדריד לזניט על העברתו של החלוץ כבר בינואר הקרוב, עם פתיחת חלון ההעברות הקרוב.

ארשבין עצמו נלהב מאוד להגיע לריאל מדריד ואישר לתקשורת ברוסיה את המגעים: "אני יכול לאשר שזניט מנהלת מו"מ מתקדם עם ריאל מדריד לגבי העברתיĠלקבוצה".

ריאל, שסובלת ממכת פציעות קשה ביותר ואיבדה את החלוץ המוביל שלה רוד ואן ניסטלרוי עד לתום העונה, החתימה כבר את קלאוס יאן הונטלאר, חלוצה של נבחרת הולנד ואיאקס, שגם הוא יצטרף ללבנים בינואר הקרוב.

הערב כאמור תהיה לאוהדי רۙאל מדריד הזדמנות מצויינת להתרשם מהחלוץ שישחק עם קבוצתו בברנביאו במסגרת מחזור הנעילה של שלב הבתים בליגת האלופות.


צילום: רויטרס

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק