נילסן מונה למנהל הספורטיבי

לותר מתיאוס, מאמנה של מכבי נתניה, צירף את טומי מילר נילסן, בנו של ריצ'ארד נילסן, כסקאוט הראשי של המועדון וישמש אף כמנהל הספורטיבי של הקבוצה. מכבי נתניה גברה 0:2 על הפועל כפ"ס

יום שני 04 אוגוסט 2008
אשר גולדברג

לותר מתיאוס, מאמנה הגרמני של מכבי נתניה, החליט לצרף למערך המקצועי, את טומי מילר נילסן, שיתפקד כמנהל הספורטיבי ולסקאוט הראשי של המועדון. טומי מילר, הוא בנו של לא אחר מריצ'ארד נילסן, שאימן את נבחרת דנמרק וכמובן את נבחרת ישראל. 

נילסן ינחת לפנות בוקר (שלישי) בישראל ויעקוב אחר היריבה של מכבי נתניה בגביע אופ"א, וארנה הבולגרית. נילסן אף אמור למסד את מערכת הסקאוטינג, יסייע בבניית תשתית וקו מקצועי למחלקת הנוער ויסייע לשיפור קשרי החוץ של מכבי נתניה. 

נתניה ניצחה את כפר סבא

אחרי ה- 0:2 של מכבי נתניה על אח"י נצרת ביום שבת האחרון, גברה הערב (שני) סגנית האלופה גם על הפועל כפר סבא בתוצאה זהה במסגרת משחק אימון שנערך ב'קופסא'.

בדקה ה-14, ברוך דגו קבע 0:1 לנתניה. אלון וייסברג העביר כדור רוחב לרחבה, דגו גלש ובעט לקורה ופנימה. בדקה ה-38, דאבל פס בין ברוך דגו ליחאל צגאי הסתיים בשער של האחרון וב- 0:2 לנתנייתים.

לותר מתיאוס איפשר להרכב הראשון שלו לנוח, ובחן את ההרכב השני. נתניה פתחה עם: גל ניר, אוראל דגני, גולן חרמון, מעוז סמיה, טל מעבי, אלמוג כהן, יחיאל צגאי, שניר גואטה, קווין פריינטה, ברוך דגו ואלון וייסברג.

מאמן מכבי נתניה, לותר מתיאוס אמר בסיום הניצחון: "המחצית הראשונה הייתה בסדר. בשנייה שיחקנו ללא ראש. צריך לשחק בסבלנות, כאשר אתה מוליך. שחקנים כמו פריינטה, צריכים עוד להתאמן. יש כאן המון צעירים מוכשרים."

ברוך דגו: "זה בסך הכל המשחק המלא הראשון שלי ואני שמח שהתחלתי ברגל ימין היום. יש עוד דברים לתקן, נעשה את זה בהמשך."

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק