יום מרתק במיוחד

מחזור ליגת העל יפתח השבוע כמו פעם, כבר ביום שישי, כשנתניה תארח את סכנין. בלאומית תצא כפ"ס לוסרמיל ובגרמניה ישחקו אלברמן וקולאוטי בדרבי הבורוסיות מול דורטמונד. המלצות בפנים

יום חמישי 11 דצמבר 2008
מערכת TELESPORT

עוד סופ"ש הגיע ואיתו, כמו תמיד, תכניית ווינר חדשה ועמוסה במשחקים. ריכזנו כאן עבורכם המלצות על שלושת משחקי הכדורגל המרכזיים של יום שישי בתקווה שנצליח לעזור לכם לפתוח את הסופ"ש ברגל ימין.
 
משחק מספר 1: מכבי נתניה - בני סכנין

במשחק פתיחת המחזור שהוקדם ליום שישי תפגוש השניה מלמעלה את השניה מהסוף , כאשר שתי הקבוצות מגיעות דווקא במומנטומים הפוכים למצבן בטבלה.

נתניה ߡיימה את שני משחקיה האחרונים, מול שתי הפתח-תקואיות, פעמיים בתוצאות תיקו מאופסות כאשר לפני כן ניצחה בקרית שמונה בצורה משכנעת אך הפסידה לבית"ר בבית.

נתניה למעשה השיגה יותר נקודות בחוץ העונה מאשר בבית והפסדה היחיד העונה היה אותו הפߡד בבית מול בית"ר. בנוסף, מגיעה נתניה למשחק ללא מאמנה לותר מתיאוס שהורחק משני משחקים בהחלטת בית הדין של ההתאחדות, ויאלץ לנהל את המשחק מהיציע.

מנגד, מגיעה בני סכנין המתאוששת שצברה 7 נקודות בארבעת המשחקים האחרונים, מאז הגיעה אליה אייל לחמן, כולל ניצחון על הפועל ת"א ותיקו מול בית"ר בטדי.

אך גם לסכנין צרות משלה כאשר תחסר במשחק מחר שלושה שחקני הרכב: חאמד גנאים ומזואה אנסומבו המוצהבים ובאסם גנאים הפצוע. מצד שני, לפחות לשני שחקנים בסכנין תהיה מוטיבציה מיוחדת מחר אחרי שנחתכוĠעוד העונה מהקבוצה של מתאוס. מדובר באוקוצ'ה וצגאי שירצו להוכיח לנתניה שעשתה טעות ששחררה אותם.

לסיכום, המומנטום של סכנין והמוטביציה של אוקוצ'ה וצגאי לא יספיקו מול נתניה העדיפה שרוצה להשאר דבוקה לחיפה בצמרת ומגיעה למשחק, בניגוד לסכנין, עם סגל מלא. ההימור: 1, היחס: 1.40.

משחק מספר 4: הפועל באר-שבע - הפועל כפ"ס

הקבוצה הכי משוגעת בליגה מארחת את הפועל כפ"ס למשחק בו הכל אפשרי. הקבוצה של גיא לוי נמצאת אומנם במקום השלישי, אך הפסידה העונה כבר שלוש פעמים במגרשה הביתי והדבר הכי יציב אצלה הוא חוסר היציבות. במשחק הקודם שלה סיימה ב"ש בתיקו חוץ בירושלים ובמשחק שקדם לו הפסידה באופן מפתיע בבית לרמה"ש.

גם הפועל כפ"ס מגיעה אחרי תוצאת תיקו במחזור האחרון, בבית מול הפועל ר"ג כשאר במחזור שקדם לו השיגה את ניצחון החוץ הראשון שלה העונה.

בגלל שינוי מבנה הליגות, גם הפועל כפ"ס מהמקום השביעי נמצאת בתמונת העליה וכך גם למעשה רוב הליגה, מה שיוצר מתח ועניין רב בכל משחק ומשחק.

לסיכום, Ӑיצטדיון וסרמיל הוא כבר לא המבצר שהיה והפועל כפ"ס לא תכנע. אחרי שלושה ניצחונות ושלושה הפסדים, תרשום ב"ש תיקו בית ראשון העונה. ההימור: X, היחס: 2.90.

משחק מספר 12: בורוסיה דורטמונד - בורוסיה מנשנגלדבӐך

הקבוצה של אלברמן וקולאוטי יוצאת למשחק קשה בדורטמונד מול אחת הקבוצות הקשות להכנעה בגרמניה. דורטמונד נמצאת אומנם רק במקום השמיני, אך יש לה רק שני הפסדים העונה, המספר הנמוך בליגה יחד עם באיירן מינכן. אז איך היא רק במקום השמיני ?? כיוון שהיא גם בקושי מנצחת, כאשר מחצית ממשחקיה העונה הסתיימו בתיקו (!!!).

מנגד, מגיעה נועלת הטבלה אחרי שלושה הפסדים רצופים. גם מאזן החוץ של אלברמן, קולאוטי וחבריהם לא מזהיר בעליל עם ניצחון בודד ותיקו לעומת חמישה הפסדים.

דורטמߕנד טרם הפסידה העונה בבית ובמאזנה שם שני ניצחונות ושש תוצאות תיקו. היא תנצל את העובדה שמגיעה מולה אחת  הקבוצות החלשות בליגה ותשפר במעט את מאזן הניצחונות שלה. ההימור: 1, היחס: 1.25.


בהצלחה לכל המהמרים !ȡ!

תגובות

טלספורט בפייסבוק