ראניירי זקן וחסר יצירתיות

המאמן הפורטוגלי של אינטר, ז'וזה מוריניו נמצא קצת יותר מחודש בתפקידו וכבר מתחיל לענות למבקריו, שבראשם קלאודיו ראניירי: "הוא זקן חסר יצירתיות" על איברהימוביץ':"הוא המיוחד בשבילי"

יום שלישי 05 אוגוסט 2008
אביחי קרבצ'יק
 קלאודיו ראניירי, מאמן הגברת הזקנה מטורינו לא שוכח מי הדיח אותו מהתפקיד לפני 4 שנים. כזכור היה זה "המיוחד", שהחליף את ראניירי מאימון צ'לסי, לאחר שאימן בשורותיה שנתיים ולא הצליח לקטוף עימה תואר, עובדה שגרמה לרומן אברמוביץ', הבעלים של "הבלוז" להנחית את מורינו בסטנפורד ברידג' על חשבונו של האחרון.

המאמן הפורטוגלי נמצא קצת יותר מחודש בתפקיד החדש כמאמן הנראזורי וכבר לא נשאר חייב למי ששולח לו "עקיצה", המאמן האיטלקי התראיין לתקשורת המקומית ואמר בין היתר כי הוא לא כמו מוריניו והוא לא צריך לנצח בכדי להיות בטוח בעצמו.

השועל הותיק, מוריניו מצא את הדרך להגיב בערוץ הטלוויזיה של המועדון: " עבודתי באינטר יותר חשובה מלקחת חלק במלחמה של מילים. אני רוצה לעשות הכל בשביל אינטר ולשכוח מהעבודה של האחרים.

שנשאל שוב על האמירות של ראיינירי ענה מאמנה של צ'לסי לשעבר: "ראניירי? , אני חושב שהוא צדק שאמר שאני צריך לנצח בשביל להיות בטוח בעבודתי. זאת הסיבה שבגללה לקחתי כל הרבה תארים וניצחתי כל כך הרבה משחקים, אך לראניירי לעומת זאת יש מנטאליות של מישהו שלא צריך לנצח הוא כבר כמעט בן 70.

הוא בסך הכל לקח "סופרקאפ" אחד ועוד גביע אחד קטן, לכן הוא מבוגר כבר בשביל לשנות את המנטאליות שלו. הוא זקן והוא עדיין לא זכה בכלום.

המאמן הטרי של אינטר נשאל בין היתר על כוכבו, זלאטן איברהימוביץ' ולגבי סיכויו להוביל את אינטר לזכייה רביעית ברציפות: "לראות את זלאטן באימון זה גורם לך להבין כמה הוא מיוחד, מסי?, קאקא?, רונאלדיניו?, איברהימוביץ' הוא המיוחד מבניהם".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק