כל הזמן תיקו ותיקו

שלו מנשה מאוכזב מהתוצאות האחרונות של קבוצתו: "אנחנו צריכים לקחת נקודות בבית". נתי עזריה: "היינו חייבים לנצח את המשחק. במקום להגביר את הקצב במחצית ושניה נרדמנו, ובגלל זה ספגנו"

יום שישי 12 דצמבר 2008
מערכת TELESPORT

מכבי נתניה שוב סיימה בתיקו בביתה, והפעם 1:1 מול סכנין. עוזר המאמן, נתי עזריה, שניהל היום (שישי) את משחק קבוצתו עקב הרחקתו של לותר מתיאוס, סיכם: "לא רוצה לדבӨ על השופטים. היינו חייבים לנצח את המשחק. במקום להגביר את הקצב במחצית השניה נרדמנו, ובגלל זה ספגנו". 

"בדרך כלל שחקנים שעוזבים קבוצה מבקיעים נגדה במשחק הראשון. אי אפשר לנצח בלי להבקיע שערים, זה המשחק, אין מה לעשות. אנחנו לא מצליۗים לנצח ב'קופסא'. מגיעים למצבים ולא משכילים לנצח. הכדור טייל על קו השער והשפיץ של הנעל היה חסר. חבל".

שלו מנשה אמר: "אכזבה ענקית. היה לנו חצי ראשון מצוין. שטפנו את המשחק, הגענו למצבים והבקענו. במחצית השניה פתחנו טובĬ אבל לא ידענו ללחוץ כשצריך. עד הדקה ה-85 היתה רק קבוצה אחת על המגרש". 

"חבל, זו היתה הזדמנות ענקית שלנו ל-3 נקודות, אבל אין מה לעשות. אף פעם לא דיברתי על שיפוט. אני מתעסק בעצמי. חבל שהמשחק הטוב שלי לא בא לידי ביטוי בניצחון של הߧבוצה. אנחנו לא מנצחים בבית, כל הזמן תיקו ותיקו. אנחנו צריכים לקחת נקודות בבית".

אייל לחמן חילץ נקודה יקרה ב'קופסא', בהרכב חסר אחרי שחזר מפיגור, ואמר: "היה היום משחק לא טוב שלנו, אבל היינו מאוד מסודרים. היתה פה אחריוӪ מאוד גדולה של שחקנים. אנו מעט עייפים, אבל השחקנים נתנו מחצית שניה נהדרת ומגיע להם כל הכבוד".

על המשחק הצפוי לו ולקבוצתו במחזור הבא מול מכבי ת"א בבלומפילד אמר המאמן: "משחק קשה מאוד, אין מה להרבות על השחקנים המוכשרים של מכבי תל ېביב".

תגובות

טלספורט בפייסבוק