ברוז'ק? פרוזק נגד דכאון

פאבל ברוז'אק הוא השם הפולני הכי מוזכר בבית"ר ירושלים. שחקן בבית"ר:" שלא יהיו מחר כותרות בנוסח התרופה נגד דכאון". שימו לב גם ללובודז'ינסקי

יום רביעי 06 אוגוסט 2008
אשר גולדברג
מאצ'יי סקורזה, מאמנה של ויסלה קרקוב, ממשיך בהכנות החשאיות של קבוצתו. הפולנים קיימו הבוקר אימון טקטי אחרון, שכמו האימונים האחרונים היה חסום מפני התקשורת.

העיתונות בקרקוב פירסמה הבוקר את ההרכב של ויסלה, שאמור להיראות כל: פאבלק, בשצ'ינסקי, קלבר, דיאז, פיוטר ברוז'אק, סובולובסקי, קנטרו, לובודז'ינסקי, ייראשק, בוגוסקי, פאבל ברוז'אק.

 קרקוב תשחק בשיטה של 4-5-1 עם קווים ישרים תחת מנהיגותו במרכז השדה של וויצ'אק לובודז'ינסקי.

נבחרת ישראל שיחקה בעבר באיצטדיון של ויסלה קרקוב לפני כעשור בעידן המאמן שלמה שרף והפסידה 0:2. יצחק שום, היה אז עוזר המאמן של שרף.

השם הכי מוזכר בקרב שחקני בית"ר ירושלים הוא כובש השער באיצטדיון טדי, חלוץ החוד פאבל ברוז'ק. שחקני בית"ר מכנים אותו "פרוזק" בשל דימיון שמו לזה של התרופה נגד דכאון.

שחקן בבית"ר התייחס לחלוץ המסוכן: "אין לנו כוונה שהכותרות בסיום המשחק יהיו בניסוח לעגני של פרוזק, כדור נגד דכאון בית"רי. נכון שברוז'ק הוא החלוץ הבודד של קרקוב אבל יש עוד שחקנים קדמיים מסוכנים לא פחות".

הכוונה של שחקן בית"ר הייתה לוויצ'אק לוובודז'נסקי, נציג ויסלה קרקוב בנבחרת הפולנית. המאמן יצחק שום בתידרוכים הטקטיים ובשיחות האישיות עם דרק בואטנג ויואב זיו, דיבר על סגירות מתואמות ותשומת לב למהלכים של לובודז'ינסקי שמעורר את הקהל כשהכדור מגיע אליו.
 

צילום: בית"ר.נט

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק