נחרים את המשחק מול פת

אוהדי מכבי תל-אביב יחרימו את משחק פתיחת העונה בגביע הטוטו ביום שני מול מכבי פתח-תקווה עקב מחירי הכרטיסים הגבוהים.

יום רביעי 06 אוגוסט 2008
ארז דיקפלד
 אוהדי מכבי תל-אביב יחרימו את משחק פתיחת העונה של קבוצתם המתחדשת ביום שני מול מכבי פתח-תקווה. המשחק ייערך באיצטדיון וינטר עקב כך שהאישור לשחק במגרש בפ"ת הוסדר רק היום, כפי שפורסם ב-TELESPORT.

המחירים למשחק הפתיחה של העונה ביום שני הינם 40 ש"ח לנוער ו-80 ש"ח לכרטיס מבוגר. אוהדי מכבי ת"א טוענים כי לאחר הפיילוט המוצלח שהוכח בשנה שעברה על ידי קבוצת בני יהודה, פיילוט של מחיר אחיד של כ-40 שקלים לכרטיס, הם ציפו כי דווקא קבוצתו של יו"ר אבי לוזון היא זו שתפיק לקחים ותוריד מחירים משמעותית, במיוחד למפעל כמו גביע הטוטו.

גל, נציג ארגון השחקן ה-12 מסר: "כבר פעלנו בעבר בהחרמת משחקים כאשר ננקבו מחירים כאלה. לא יכול להיות שדווקא הקבוצה של יו"ר ההתאחדות לכדורגל אבי לוזון, שכ"כ פועל לטובת האוהדים לטענתו, דווקא היא זו שתגבה מחיר של כ-80 שקלים למשחק גביע טוטו. אם לא יופחתו המחירים משמעותית, אוהדי מכבי תל-אביב יחרימו את המשחק. לא ניכנס למשחק במחירים האלה".

יו"ר מכבי פתח-תקווה, שינו זוארץ, מסר בתגובה כי המחירים למשחק נמוכים מאלו, אך כאשר מזמינים את הכרטיסים דרך משרד הכרטיסים "לאן", מופיעים המחירים של 39 ש"ח לנוער ו-78 למבוגר. ראשי האוהדים של מכבי ת"א מסרו כי גם במחיר שאינו זול משמעותית הם לא מתכוונים להגיע.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק