2

ברזילאים צעירים לביתר ירושלים

מודני וולף מסאו-פאולו וו'וליניו סאזר מקורינתיאס הגיעו לנוער בית"ר ירושלים עם כוונות לשדרוג בעונה הבאה לבוגרים. הקבוצה לא תעמוד לדין על עקירת הכיסאות על-ידי אוהדיה בבלומפילד

יום שני 15 דצמבר 2008
אשר גולדברג
בית"ר ירושלים תהיה בעונה הבאה קבוצה שונה, בעיקר בסגל השחקנים שלה. על תוכניותיו של ארקדי גאידמק אפשר ללמוד מהבאתם של כדורגלנים צעירים בני כ-18 מברזיל לקבוצת הנוער.

מדובר בקשר מדוני וולף מסאו-פאולו ובחלוץ ז'ולינו סאזר מקורינתיאס. השניים כבר התאמנו עם קבוצת הנוער שמאמנה הוא ז'אן טלסניקוב. 

בבית"ר ירושלים הבהירו כי השניים יוחתמו רק במידה וכשרונם יוכל לשדרג את קבוצת הבוגרים של בית"ר ירושלים בעונה הבאה.  שחקנים נוספים, יהודים מדרום אמריקה, אמורים להגיע לישראל להתרשמות הדדית בקרוב, כשחלקם יוחתמו לעונה הבאה על תקן של ישראלים שעשו עלייה.
בבית"ר ישנה תכנית שתפעל בקרוב, תכנית מעקב אחרי כל שחקני הקבוצה המושאלים למועדונים אחרים. הכוונה היא להחזירם בקיץ לקבוצה ולהשאיר מספר שחקנים מתוכם לעונה הבאה.

הושגה פשרה -בית"ר ירושלים לא תעמוד לדין

בית"ר ירושלים הגיעה הבוקר להסדר עם הנהלת איצטדיון בלומפילד, בעזרתה של ההתאחדות לכדורגל, ובשל כך אינה תעמוד לדין. 

בפשרה נקבע שהקבוצה תשלם 4000 דולר פיצויים על עקירת הכיסאות בבלומפילד על ידי-אוהדיה במקום הסכום המקורי אותו דרשו תחילה, ۛ-150 אלף שקל. בעקבות הפשרה, הקבוצה אינה תעמוד לדין.

שחקני הקבוצה ייצאו לפגרת מולדת ב-23 לדצמבר ויחזרו כחמישה ימים אחר כך, ב-28 לחודש. כריסטיאן אלבארז המושעה עקב צבירת כרטיסים צהובים, ימריא כבר מחר למולדתו, שם גם יעבור טיפולים עקב הפגיעה בבטן התחתונה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק