רייס לבנפיקה - קזמן בפ.ס.ז'

העברות באירופה: לפני תום מועד ההעברות, חוזה אנטוניו רייס הספרדי העדיף את בנפיקה ליסבון על פני קבוצתו אתלטיקו מדריד. צרפת: מתיאה קזמן הסרבי חתם בפ.ס.ז'

יום חמישי 07 אוגוסט 2008
אייל כהן
 חלון ההעברות באירופה עדיין לא תם. השם החם שמוערך כי יעזוב את קבוצתו, זהו אנטוניו רייס, שלא מצא עצמו בהרכבה של אתלטיקו מדריד ויעבור לאתגר חדש בפורטוגל - בנפיקה ליסבון. 

כוכבה לשעבר של ארסנל, ממשיך לחפש את עצמו לאחר שעזב את לונדון. החלוץ המצויין, שהחל את הקריירה בסביליה יעבור ככל הנראה לבנפיקה ליסבון. 

בינתיים יש מספר בעיות עם החוזה, כאשר הספרדי רוצה חוזה ארוך טווח ואילו הקבוצה הפורטוגלית מעוניינת בהצעה לעונה אחת. רייס יטוס בסוף השבוע לפורטוגל כדי לסכם את העסקה עם המנהל המקצועי של הקבוצה, רוי קוסטה. 

בינתיים רייס לא נרשם בסגל השחקנים של אתלטיקו מדריד, לקראת המשחק המסקרן מול שאלקה הגרמנית, במסגרת הסיבוב השלישי במוקדמות ליגת האלופות. 

קזמן בדרך לפאריס סן ז'רמן

הקבוצה הצרפתית, פאריס סן ז'רמן שהתקשתה מאוד בעונה שעברה, רוצה להתרומם בעונה החדשה ולא להקלע למשבר סוף עונה. לכן, החליטו בצרפת להוציא מעט כסף מיותר ולהחתים את מתיאה קזמן במקומו של פדרו פאולטה הפורטוגלי, שעזב את הקבוצה.

הקבוצה הטורקית, שבה שיחק קזמן, פנרבחצ'ה וכיכב עימה בעונה שעברה בליגת האלופות, סיכמה עם פ.ס.ז' עבור החלוץ הסרבי, שיעבור לשחק בשורותיה בהשאלה בעונה הקרובה. 

ישנו סעיף בחוזה, שבה הקבוצה הצרפתית תוכל לרכוש את השחקן תום העונה עבור 4 מיליון יורו ובמידה ואכן המהלך הזה יצא אל הפועל, קזמן יוחתם עד 2011. 

קזמן, ישתף פעולה שוב עם שחקנה לשעבר של צ'לסי, קלוד מקללה הצרפתי, שהצטרף גם לפארק דה פראנס במטרה לעונה טובה בהרבה. 

תמונות: רויטרס.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק