לא הגיעה לי מדליה

גל יקותיאל בסיום ההפסד הקרב על הארד: "שיחקתי על פי המשחק של ההולנדי. הייתי מותש וכנראה שאצטרך ללמוד. בסה"כ, היתה לי את ההגרלה הכי קשה שיכולה להיות בעולם"

שבת 09 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT

גל יקותיאל נשמע מותש במיוחד לאחר ההפסד להולנדי, רובן הוקס, בקרב על מדלית הארד. יקותיאל הודה כי הגיע לא מוכן מנטלית לקרב החשוב בחייו, קרב שבסיומו הוא דורג חמישי באולימפיאדה.

יקותיאל אמר: "היה לי יום קשה. ניצחתי אלוף עולם אחד והפסדתי לאלוף עולם אחר. היתה לי את ההגרלה הכי קשה שיכולה להיות בעולם, והתמודדתי עם בכירי הג'ודוקא במשקל שלי. אני מודה, זה מעצבן לסיים מקום חמישי, בטח אחרי כזה יום קשה ומתיש".

כשנשאל על הקרב האחרון סיפר יקותיאל: "שיחקתי לידיים שלו והכישלון שלי היה בפתיחה. הקרב היה על פי המשחק שלו ולא על פי המשחק שלי. לכן לא הגיעה לי מדליה. יש דברים שצריכים לדעת לעשות וכנראה שאני עוד לא שם. אני אצטרך לעבוד קשה מאוד ולנסות להשתפר".

ראש היחידה לספורט הישגי, גילי לוסטיג, סיכם: "גל עשה מעל ומעבר. זו פתיחה מצוינת. הוא נלחם והצפי שלנו היה שהוא יכול להתמודד על מדליה. הלחימה נותנת לנו תקווה להמשך. מדובר ביום מתיש במיוחד".

יו"ר איגוד הג'ודו, אדי קואז: "בכל התחרויות שלו בשנה האחרונה גל סיים בין 5-6. זה היה הצפי שלו ליום הזה והוא עמד בציפיות. מה לעשות שבקרב המכריע שלו הוא הצליח קצת פחות".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק