קשה להרים עכשיו תצוגות

דוד אמסלם לא מתעלם מהיכולת שהציגה קבוצתו ב- 1:1 מול מכבי חיפה: "קיבלנו סטירת לחי מצלצלת, וצריך להרים את הקבוצה לאט לאט". אלישע לוי: "היינו טובים יותר לאורך כל המשחק"

שבת 09 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT

בית"ר ירושלים ומכבי חיפה סיימו הערב (שבת) את המשחק הראשון שלהן בזירה הישראלית לעונת 2008/9 בתיקו 1:1, במסגרת המחזור ה-1 בגביע הטוטו. פאנטיני העלה את הירוקים ליתרון בדקה ה-31, וברוכיאן כפה שוויון בתוספת הזמן למשחק.

דוד אמסלם סיכם את המשחק ואת התקופה הקשה בה נמצאת קבוצתו: "אחרי משחק שספגנו בו המון שערים, היום סיימנו בתיקו. השעה היתה חמה, ומפה יש מה להשתפר אחרי מה שעברנו השבוע. קיבלנו סטירת לחי מצלצלת וצריך להרים את הקבוצה לאט לאט. זה קשה לשחקנים להרים עכשיו תצוגות. אנחנו צריכים לעשות הכל כדי להרים את הקבוצה ולהוציא אותה לדרך חדשה. כל הפרסומים על חילופי המאמן לא עושים טוב לא לשום ולא לקבוצה, זה מאוד מפריע. בכל זאת ננסה לשים את הכל בצד ולהמשיך להצליח".
 
מאמנה הטרי של מכבי חיפה, אלישע לוי, סיכם: "אני נותן ציון טוב לשחקנים. הגול בדקה האחרונה היה ללא קשר למה שקרה במגרש. העברנו מסר היום. זה רק משחק הראשון הרשמי שלנו ויש לנו עוד הרבה במה להשתפר. חבל שקיבלנו גול בדקה האחרונה, אבל זה קורה. הוכחנו היום שיש לנו בסיס טוב, ונמשיך לנסות לחזק את הקבוצה. לאורך כל המשחק היינו טובים יותר".

יניב קטן הוסיף: "הדרך היא חשובה, זה בסה"כ גביע הטוטו והצגנו משחק לא רע בכלל. לא קל לשחק במזג האוויר הזה, היה חם מאוד. בסה"כ אנחנו מרוצים מאוד. אנחנו נעשה הכל כדי שמכבי חיפה תהיה בצמרת. ראו על המגרש את השינוי שהביא אלישע לוי. השחקנים רצים, רוצים להצליח וזה חשוב מאוד".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק