שחקני ביתר התבקשו לייעץ

כדורגל נוסח 2008 בבית"ר ירושלים? שחקני הקבוצה שחזרו מהמשחק בקרית אליעזר נשאלו בפלאפון על ידי גורמים בכירים את מי מבין שום או פרננדס הם מעדיפים בעמדת המאמן

יום ראשון 10 אוגוסט 2008
אשר גולדברג

מחר (שני) אחרי 9 באב, יחליט ויודיע ארקדי גאידמק על השינויים המקצועיים בבית"ר ירושלים. הסיפור המרכזי שייך לחזרתה של הקבוצה באוטובוס אחרי משחק התיקו 1:1 בקרית-אליעזר נגד מכבי חיפה במסגרת גביע הטוטו.

במהלך הנסיעה, קיבלו רוב השחקנים שיחות למכשירי הטלפון האישיים שלהם מגורמים בכירים ומקורבים לראשי הקבוצה. השאלה המרכזית שנשאלה הייתה: "את מי אתה מעדיף בעמדת המאמן, יצחק שום או לואיס פרננדס?".

אפשר לגלות שהמשאל המביך והתנהלות הכדורגל אצל הדאבליסטית גם הניבה תוצאות. כמחצית השחקנים תמכו בשום, המחצית השנייה העדיפה את לואיס פרננדס.

למרות שארקדי גאידמק הודיע שהוא כבר קיבל החלטה בנושא עמדת המאמן והמנג'ר, כינס היו"ר אלי ארזי את ההנהלה לדיון מיוחד בו הוחלט להוביל מהלך של הבאתו של הצרפתי, לואיס פרננדס לעמדת המאמן.

בכיר בבית"ר ירושלים אמר ל-TELESPORT: "החלטת ההנהלה היא איתות ואמירה נגד אלי אוחנה. אוחנה מוזכר כמי שאמור להיות המאמן וזה סימן רע לאוחנה".

ארקדי גאידמק שקיים תפילה בכותל לזכר חורבן בית המקדש ב-9 באב, אמר למקורביו כי למרות פרסומים שונים הוא לא שוחח עם אלי אוחנה ולא הגיש לו הצעה לאמן את הקבוצה.

צילומים: ביתר.נט

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק