שפיגל התפטר. בואטנג נזרק

קורבנות קראקוב: מנהלה המקצועי של בית"ר ירושלים החליט שלא להמתין להחלטתו של ארקדי גאידמק בעניינו, והודיע על התפטרותו. במקביל, לחץ להחזיר את אברהם לוי לקבוצה. גאידמק וארזי החליטו: בואטנג בחוץ

יום ראשון 10 אוגוסט 2008
אשר גולדברג
גיורא שפיגל, מנהלה המקצועי של הדאבליסטית, בית"ר ירושלים, הודיע הערב (ראשון) ליו"ר הקבוצה, אלי ארזי, על התפטרותו המיידית מהמועדון בעקבות התבושה 0:5 לויסלה קראקוב בשבוע שעבר.

כפי שהתפרסם השבוע ב- telesport, גיורא שפיגל קיבל הודעה על כך שחוזהו לא יחודש בתום העונה והוא צפוי שלא להמשיך בקבוצה. 

במקביל, בעלי הקבוצה ארקדי גאידמק הודיע היום (ראשון) על כוונתו לקיים מסיבת עיתונאים מחר בה יחליט למי הוא מעניק את המושכות בבית"ר מבחינה מקצועית.

כאמור, שפיגל החליט שלא להמתין עד מחר, ומסר הערב לאלי ארזי את ההודעה על התפטרותו, בתום עונה אחת בלבד בקבוצה.

שפיגל חזר לפני כשנה לפעילות בכדורגל הישראלי לאחר חופשה של ארבע שנים. הוא זכה עם בית"ר בדאבל, אך כשל באירופה. 

שפיגל אימן בשנות השמונים את הפועל פתח תקווה, מכבי תל אביב ועם בני יהודה זכה באליפות. בתחילת שנות התשעים מונה למנהל המקצועי של מכבי חיפה והוביל את הקבוצה לעונה חלומית ללא הפסד, זכייה באליפות והעפלה לשמינית גמר גביע המחזיקות.

העשור שלאחר מכן היה פחות מוצלח. שפיגל פוטר ממכבי חיפה בשנת 1998, הוא אימן את הפועל פתח תקווה, בני יהודה ועירוני ראשון לציון, אולם לא הגיע להישגים עם הקבוצות.

בתוך כך נודע כי מספר גורמים במועדון פועלים לחזרתו למועדון של אברהם לוי, המנהל המיתולוגי שפוטר לפני שנתיים, אך ללא סיכוי רב להצלחת המהלך.

גאידמק וארזי נפגשו, בואטנג סיים דרכו במועדון

הפגישה בין הבעלים ארקדי גאידמק ליו"ר אלי ארזי הסתיימה. השניים החליטו להמשיך בשיחות בנושא המאמן מחר בבוקר, ובכל מקרה נקבעה מסיבת עיתונאים למחר ב- 18:00. 

ההחלטה המשותפת הראשונה של הצדדים היא שדרק בואטנג, הקשר הגנאי שהיה מעורב בתקרית עם אוהדי הקבוצה ושלף לעברם את איבר מינו, יעזוב. סוכנו התבקש למצוא לו קבוצה באירופה.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק