אובזילר הודחה מבייג'ין

ציפי אובזילר חידשה היום את משחקה מול מרינה קורדיצבה האוקראינית בסיבוב הראשון של הטורניר האולימפי, אך למרות קאמבק אדיר במערכה הראשונה, היא הפסידה 5:7 7:5 6:4 והודחה

יום שלישי 12 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT
 ציפי אובזילר סיימה היום את דרכה בטורניר האולימפי בבייג'ין, אחרי שהפסידה במשחקה מול מרינה קורדיצבה האוקראינית (53 בעולם) 5:7 7:5 6:4.

אובזילר, שפיגרה 5:2 במערכה הראשונה כבר אתמול ומשחקה חודש היום, הצליחה לעשות קאמבק ולנצח את המערכה אך הפסידה את שתי המערכות הבאות 7:5 ו-6:4 והודחה מהמשך המשחקים.

קורדיצבה האוקראינית תפגוש בסיבוב הבא את לוסי ספארובה מצ'כיה (73). 

מערכה ראשונה: 

המשחק החל אתמול. ציפי אובזילר לא פתחה טוב את המערכה הראשונה, ונקלעה לפיגור  3:5 מוקדם מהצפוי. לאחר מכן הסערה גרמה להפסקת המשחק שחודש הבוקר.

אלא שהישראלית נראתה היום מצוין, השוותה ל-5:5 ובהמשך ניצחה 5:7 במערכה.

מערכה שנייה:

אובזילר פתחה היטב ועלתה ליתרון 0:1, לאחר מכן האוקראינית השוותה ל-1:1. המשחק המשיך להיות צמוד כאשר הטניסאיות שומרות על ההגשות וקורדיצובה עלתה ליתרון 2:3.

ההמשך היה צמוד והאוקראינית עלתה ליתרון 4:5 ובהמשך ניצחה 5:7 בדרך לשיוויון 1:1 במערכות.

מערכה שלישית:

שתי הטניסאיות שמרו על ההגשות שלהן במשחקונים הראשונים, אך הרוסיה הצליחה להשיג שבירה במשחקון השישי ולעלות ליתרון 2:4. לאובזילר נגמר הכח והיא איפשרה לאוקראינית לנצח שוב, לעלות ל-2:5.

אובזילר לא נכנעה בקלות ושמרה על ההגשה שלה כדי לצמק ל-3:5. אובזילר שברה וחזרה ל-4:5 במערכה ושוב החייתה את סיכוייה לניצחון. אולם כוחה של אובזילר לא עמד לה והיא הפסידה את הנקודה הבאה 6:4 בדרך להפסד 2:1 במשחק כולו.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק