פאר נכנעה לזבונארבה

המחבט מספר 1 שלנו הפסידה בסיבוב השני מול הטניסאית הרוסייה (11 בעולם) 6:3 ו - 7:6 וסיימה את דרכה בטורניר. פאר עדיין מחפשת ניצחון ראשון מול הרוסיה

יום שלישי 12 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT
שחר פאר סיימה כצפוי את דרכה בטורניר האולימפי של בייג'ין, כאשר נכנעה בסיבוב השני לורה זבונרבה (11 בעולם) בתוצאה 6:3 ו-6:7.

פאר, שקיוותה לחזור בבייג'ין לכושרה הטוב, פתחה עם ניצחון של קריסטאה הרומניה, אך מול זבונרבה זה היה סיפור אחר וקשה הרבה יותר. פאר עשתה קאמבק מרשים במערכה השנייה כשחזרה מפיגור 5:3 ל-5:6 במערכה, אך בעטה בדלי והפסיד בשובר שיויון בדרך ל-7:6 במערכה ו-2:0 לרוסיה במשחק.

זה היה הפסדה הרביעי בארבעה מפגשים של פאר מול זבונרבה, שהופכת להיות הכבשה השחורה שלה.

מערכה ראשונה:

פאר פתחה את המשחק חלש וכבר אחרי כעשר דקות פיגרה 3:0. ההמשך היה רע לא פחות ואחרי שתי שבירות לרעתה פיגרה פאר 4:0. בהמשך היא השתפרה מעט, אך הפסידה 6:3 במערכה.

מערכה שנייה:

המערכה השנייה נפתחה באופן צמוד יותר ולאחר  ארבע משחקונים נרשם שיוויון 2:2. פאר הצליחה להיצמד לרוסיה, עד שזו שברה ל-3:5. פאר כמו פאר לא ויתרה והצליחה לנצח שני משחקונים רצופים כדי להשוות ל-5:5 במערכה. פאר המשיכה להדהים ועם שבירה נוספת השלימה ניצחון שלישי ברציפות כדי לעלות ל-5:6 מדהים במערכה.

זבונרבה ניצחה והשוותה ל-6:6 והמשחק נכנס לשובר שיויון. כוחה של פאר לא עמד לה בשובר השיויון והיא הפסידה בסופו של דבר 2:0 במערכות וגם היא כמו ציפי אובזילר הולכת הביתה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק