צרות בצרורות

בייג'ין 2008: היום העכור של הטניס הישראלי באולימפיאדה נמשך, כאשר ציפי אובזילר ושחר פאר הפסידו בזוגות 6:3, 6:2 מול צמד הארגנטינאיות דולקו וחוסאמי

יום שלישי 12 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT

לאחר הכישלון של אנדיוני ושחר פאר וציפי אובזילר ביחידות, קיוו צמד הישראליות, להפריח תקווה חדשה בזוגות. זה לא קרה, כאשר אובזילר ופאר נכנעו 6:3, 6:2 לצמד הארגנטינאיות דולקו וחוסאמי. 

התקווה למדליה בענף הטניס מתבררת כבלתי אפשרית, לאחר הכישלונות היום (שלישי) של מיטב טניסאי ישראל על משטחי האולימפיאדה בבייג'ין.

אובזילר ופאר, קיוו לעשות הפתעה ולנצח את הזוג הארגנטינאי, אך נראה ברובו חלש במשחק ולא מרוכז במהלכו, שגרם להפסד ולהדחה מהטורניר. בשלב הבא תפגושנה הארגנטינאיות את המנצחות בין הצמד הרוסיות זבונארבה וסנינה או בין הצמד הספרדיות, לאגוסטרה ומרטינס סאנצ'ס.

מערכה ראשונה: 3:6 לדולקו וחוסמאי

ההתחלה הייתה טובה עבור הישראליות, שהוליכו 0:1 משחקון. לאחר מכן הארגנטינאיות החלו לדגדג ואף להעלות ליתרון במערכה - 3:4. 

אובזילר ופאר איבדו מומנטום ונקלעו לפיגור 5:3, מרחק משחקון מזכיה לצמד הארגנטינאיות. לא השתנה הרבה והארגנטינאיות זכו במערכה הראשונה - 3:6. 

מערכה שנייה: 2:6 ניצחון במערכה ובמשחק לחוסאמי ודולקו

פאר ואובזילר פתחו את המערכה הראשונה עם ניצחון במשחקון הראשון. הצמד הישראלי הוליכו 0:2, אבל דולקו וחוסמאי צמצמו מהר ל-1:2. פאר ואובזילר שוב איבדו מומנטום ונקלעו לפיגור 2:3 במערכה.

הצרות המשיכו, כאשר פאר ואובזילר ראו את העורף במצב של 4:2 לארגנטינאיות. הישראליות נשברו והמשיכו להראות טניס חלש וללא מוטיבציה הפסידו 6:2 ובמשחק כולו.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק