גל וקליגר ירדו בדירוג

צמד השייטים פסלו בשיוט החמישי עקב זינוק מוקדם ובשיוט השישי סיימו במקום ה-11. מדורגים 16 בכללי, ואיבדו כנראה סיכוי לזכות במדליה. בוסקילה וקורנצקי במקום ה- 4, אדלמן מדורגת 13

יום רביעי 13 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT
גידי קליגר ואודי גל סיימו אתמול במקום ה- 14 בדירוג הכללי וקיוו לצמק הבוקר (רביעי) את הפער במפרשיות ה-470. בסופו של יום השיוטים הנוכחי, ירדו השייטים 2 נקודות בדירוג הכללי. 

קליגר וגל פסלו בשיוט החמישי עקב זינוק מוקדם מדי, בשיוט השישי הגיעו במקום ה- 11 המאכזב, וכעת הם מדורגים במקום ה- 16 בדירוג הכללי.

אומנם נותרו עוד מספר שיוטים עד לסיום התחרות, אך הפער של הצמד הישראלי מהשייטים המוליכים גדול למדי, וככל הכנראה הם איבדו כל סיכוי לזכות במדליה.

וורד בוסקילה וניקה קורנצקי הצליחו לשמור על מומנטום חיובי, ונותרו בתום השיוטים היום במקום ה-4 הכללי, כשהן רחוקות רק מקום אחד ממדליה. 

צמד הבנות סיימו את השיוט הראשון במקום השמיני, ואת השני במקום האחרון (19). יש לציין, כי אחד מכל השיוטים לא ייחשב להן, וככל הנראה שיהיה מדובר בשיוט השני של היום. 

שייטת הלייזר רדיאל, נופר אדלמן, שדורגה אתמול במקום ה- 22, סיימה את השיוט היום במקום ה- 3 והתקדמה עד למקום ה- 13 הכללי. שחר צוברי (1) ומעיין דוידוביץ' (13) זכו ליום מנוחה.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק