כככ

יום שלישי 23 דצמבר 2008
אשר גולדברג
  מכבי חיפה, זו המסומנת להיות האלופה שלנו, אמורה לקבל את צלחת האליפות תחת כוכבית זוהרת של סימן שאלה. לא כך נראית אלופה, לא כך נראים שחקנים האלופה ולא בכדורגל פושטי חסר רעם וברק, ממריאים להגרלת מוקדמות ליגת האלופות. אין ߜי ספק, מי שכבר זכו באליפות הירוקה הם אוהדיה הרבים והנאמנים של מכבי חיפה. אלו שאחרי שנתיים של אליפות בית"רית רוצים להחזיר עטרה ליושנה בקרית אליעזר.

אלישע לוי השקדן והאמיתי מתחיל לפשל. נדמה כאילו רחוב התקשורת הפופוליסטי מכתיב לו התנהלויות שאינן מקצועיות. נכון שפרשן הטלוויזיה אייל ברקוביץ אמר שאצלו אייל גולסה משחק בכל תנאי ובכל הרכב. אלישע נער הזהב שבא מבית שאן, לא צריך להיות פופוליסטי. אייל גולסה משחק רק בנבחרת הנוער והוא עוד לא אייל ברקוביץ של שנות ה-90 בהתנהלות של שלמה שרף.

מӛבי חיפה מתקשה לשחק כדורגל של אלופים. מכבי חיפה איבדה ומאבדת את קרית אליעזר ותודה על כך לשוער הצעיר השמנמן והמצויין אמיר אדרי, שמונע מאלישע לוי יציאה דיכאונית לפגרת חג המולד. ליאור רפאלוב, יקירו של אלישע לוי חוזר להיות הרפאלוב השכונתי של ימי רוני לוי. יקירȠנוסף של אלישע לוי, יניב קטן, מרשה לעצמו לנפנף הצעה של יעקב שחר לחוזה ארוך טווח. ניפנוף בלי שום אמירה, בלי הצהרה מחברת למועדון. פשוט דחייה כאילו וכביכול עבור חופן דולרים ושער הדולר. זכייה בתואר האליפות חייבת להיות משכנעת, חייבת להיות מקובלת מאילת בדרום ועד̠מטולה בצפון. אלישע לוי צריך להכין בשכל ובמקצועיות את אייל גולסה, מוחמד גאדיר, מור דהאן וישראל זגורי הצעירים.

זו העונה שמכבי ת"א היא שום דבר. בית"ר ירושלים בפירוק כלכלי, מקצועי ומוראלי. זו העונה שמכבי נתניה של לותר מתיאוס היא לא ברורה ובינונית. או הפועל ת"א הנהנית ממזל של התקפות מתפרצות ועקיצות היריב, הן היריבות על הכתר והצלחת

תגובות

טלספורט בפייסבוק