מארין נפצע. בספק לוארנה

הבלם מקוסטה ריקה נפצע במהלך האימון וכעת מצבו לא ברור למשחק מול הבולגרים. לותר מתיאוס: "אני יודע הכל עליהם". מאמן וארנה, ספאסוב: רוצה לנצח

יום רביעי 13 אוגוסט 2008
אשר גולדברג
 דריכות נכבדה ליוותה את מכבי נתניה לקראת המשחק מחר (חמישי) מול צ'רנו מורה וארנה הבולגרית, שיערך באיצטדיון בלומפילד.  היום (רביעי) נערכה מסיבת עיתונאים לקראת המשחק החשוב. 

במשחק מול וארנה כנראה יחסר הבלם מקוסטה ריקה, לואיס מארין, שנפצע באימון המסכם לפני המשחק. מחר יעבור השחקן מבחן כשירות ויבדקו האם הוא יכול לשחק.

מתיאוס: ניצחון בשני שערים יספיק

לותר מתיאוס, מאמנה של מכבי נתניה, הראה המון כריזמה וביטחון לקראת המשחק: "ניצחון בשני שערים יספיק, או אפילו בתוצאה 0:2. חשוב שלא נספוג שערים. עשיתי לא מעט שיעורי בית על היריבה, ואני יודע כמעט הכל עליה."

מתיאוס הוסיף במסיבת העיתונאים: "עשינו עבודה מצויינת בשבועות האחרונים, חשוב לי שנשחק כמו מול בני יהודה במיוחד המחצית הראשונה הטובה. אנו צריכים להתרכז בשני המשחקים, כדי להעפיל לשלב הבא ולהצליח במפעל. אני בטוח שנעשה זאת."

מאמן וארנה: "אנחנו רוצים לנצח. נתניה זו ההגרלה הכי קשה שיכולנו לקבל"

יריבתה של מכבי נתניה, וארנה נחתה בישראל. לאחר מכן נערכה מסיבת עיתונאים. מאמן הקבוצה, ניקולה ספאסוב אמר: "אנחנו לא יודעים הרבה על הקבוצה. למדנו מהאינטרנט ומהאתר הרשמי של נתניה. 

"אנחנו יודעים שלותר מתיאוס הוא שם גדול בעולם וכמאמן קבוצה, הוא בטח מצויין. מכל הקבוצות שהיינו רוצים לקבל, נתניה זו הקבוצה הכי קשה."

יריבתה של מכבי נתניה, צ'רנו וארנה, נחתה רק היום (רביעי) בישראל ותקיים אימון לקראת המשחק מחר.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק