פדרר עלה, גם האחיות וויליאמס

בייג'ין 2008: הטניס ממשיך לעורר עניין באולימפיאדה. רוז'ה פדרר, שרוצה לחזור לקדמת הבמה ניצח 3:6, 6:6 את הצ'כי בדריך, שהדיח אותו לפני 4 שנים. גם האחיות וויליאמס נמצאות בשלב הבא

יום רביעי 13 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT
 גם הטניס תופס מקום מכובד באולימפיאדת בייג'ין. רוז'ה פדרר, שנמצא בתקופה פחות טובה, רוצה להשיג מדליה, לאחר שהפסיד באולימפיאדת אתונה לפני כארבע שנים מול ברדיך, שהדיח אותו, הצליח השוויצרי להשיב נקמה לאחר 3:6, 6:7 על הצ'כי. 

רוז'ה פדרר, שבדרך לאבד את המקום הראשון בעולם לרפאל נדאל הספרדי, רוצה להחזיר עטרה לעצמו ולמעריציו באולימפיאדת בייג'ין. כזכור, לפני כארבע שנים, כאשר פדרר כבר הצליח לטפס במעלה הדירוג עד למקום הראשון, הצליח שחקן אלמוני דאז, בדריך להדיח אותו. 

כעת, פדרר חזר לעצמו לפחות בינתיים, ומנסה להחזיר את הביטחון שאבד, בטורניר ווימבלדון האחרון. בשלב הבא פדרר יתמוד מול האמריקני, ג'יימס בלייק. 

רפאל נדאל, המדורג במקום השני בבייג'ין, הצליח לגבור 2:6, 4:6 על הרוסי איגור אנדרייב. נדאל היה דרוך ולא התאמץ יתר על המידה כדי לנצח. בשלב הבא יפגוש נדאל את האוסטרי יורגן מלצר. 

ג'וקוביץ', המדורג במקום השלישי, הצליח גם הוא להעפיל לרבע הגמר, לאחר שהדיח את מיכאל יוז'ני הרוסי 6:7, 3:6. ג'ונסאלס השלים את משחקי היום כאשר הדיח 0:6, 3:6 את רוחס הבלגי, ויתמודד בשלב הבא מול הנרי מת'יו.

נשים: וויליאמס בשלב הבא

גם אצל הנשים המתח בעיצומו. ונוס וויליאמס, המדורגת במקום השביעי, גברה 2:6, 3:6 מול אזרנקה הבלארוסית. בסיבוב הבא היא תפגוש את לי נה הסינית, מול הקהל הביתי בביג'ין. 

ורה זבורנבה המדורגת תשיעי בתחרות, שזכורה היטב לשחר פאר, שהודחה על ידיה מוקדם מהצפוי, הצליח להמשיך ולנצח 6:7, 4:6 תא האיטלקית, סקיאבונה. בשלב הבא הרוסייה תפגוש את באמר האוסטרית, שגברה 4:6, 5:7 על הצ'כית ספארובה. 

סאפינה גם כן הצליחה להעפיל לשלב הבא, כאשר גברה על הסינית המקומית, ז'נג 4:6, 3:6 בשתי מערכות. בשלב הבא סאפינה תפגוש את יאנקוביץ', שגברה על סיבולקובה 5:7, 1:6 הסלובקית. 

ונוס וויליאמס ראתה גם כיצד אחותה, סרינה וויליאמס, הצליחה להעפיל שלב כאשר גברה דיי בקושי מול הצרפתייה, אליזה קורנה 6:3, 3:6, 4:6. וונוס תפגוש את דמנטייבה בשלב הבא, לאחר שגברה על הדנית ווז'ניאקי. 

תמונות: רויטרס.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק