ענקיות: ישראל גברה על ליטא

במשחק מבריק של נבחרת הנשים של ישראל, השיגו ניצחון במשחק הבכורה במוקדמות אליפות אירופה 47:63 מול נבחרת ליטא. אלי רבי: אני שבע רצון. סואץ: אנחנו עושות הכל

יום רביעי 13 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT

 תצוגה אדירה של נבחרת ישראל בכדורסל נשים. הכחולים לבנים השיגו ניצחון חשוב בפתיחת מוקדמות אליפות אירופה, 47:63 מול נבחרת ליטא, שסיימה שישית ביורובאסקט. 

הרבע הראשון, הייתה לטובת נבחרת ישראל, שכבר בהתחלה הראתה נחישות. אברמזון ביחד עם שי דורון ירדו ביתרון 5 נקודות - 17:22. ברבע השני ישראל החלה לרוץ ואף מצויין. סואץ וסלווין קלעו ללא הרף והורידו את הכחולות לבנות ביתרון 13 נק' - 20:33.

במחצית השנייה, הליטאיות ניסו לחזור ולצמצם את ההפרש ל-9 בלבד בסיום הרבע השלישי - 33:42.  ברבע האחרון אלי רבי, מאמן הנבחרת, הכניס התלהבות ואמונה בבנות, שסחפו את ישראל לניצחון בכורה משכנע - 47:63 לישראל. 

מאמן הנבחרת, אלי רבי אמר בסיום: "כל אחד בוחר את הדרך שלו בחיים ובספורט. בתפיסת העולם שלי, אני מאתגר אותם. יש כאן מלחמת עולם, כולן נופלות על הכדור. הבנות שלנו עם פירגון ענק, הם מצליחות. אני בסך הכל שבע רצון מהדרך והניצחון.

"אני חושב שהנבחרת הראתה לי במשחקי ההכנה, שאפשר לשחק טוב בהתקפה. היה הרבה לחץ היום, הבנות קצת התרגשו. אנחנו נמשיך ונתכונן למשחק הבא, כמו שאנחנו בדרך כלל עושים."

קטיה אברמזון: "היה לי משחק מצויין. הכל הלך, פשוט משחק טוב. אי אפשר לשחק כל הזמן במאה אחוז. זה נורא קשה להיות בקצב כזה כל פעם, הן שחקניות מצוינות. אני תמיד לוקחת ריבאונד מגיל צעיר."

לירון כהן: "אני שמחה שהגענו להפרש כזה. שיחקנו טוב מאוד, היום הנבחרת היא פחות "לירון כהן" ויש המון בנות שתרמו. משחק לא גדול שלי, עצרנו נבחרת כמו ליטא על סקור נמוך."

ליעד סואץ: "בסופו של דבר זו הנבחרת, אנחנו עושות הכל, נותנות הכל. המטרה זה לעצור את הקבוצה השנייה. ככה אנחנו מרגישות, אנחנו נותנות הכל."

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק