ארהב ניצחה - רוסיה בסכנה

לאחר ההפסד באליפות העולם, הדרים טים חיפשו נקמה ביוון, והשיגו זאת בניצחון אדיר 69:92 בניצוחם של בראיינט ובוש. אחרי ההפסד לקרואטיה, אלופת אירופה ספגה הפסד שני הפעם לליטא של שאראס 86:79.

יום חמישי 14 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT
נבחרת ארצות הברית עשתה היום (חמישי) עוד צעד בדרך לגמר. כזכור, הדרים טים, פגשו באליפות העולם ב-2006 את נבחרת יוון של יאנקיס, שאז עשתה להם בית ספר, הפעם זה השתנה. הבחורים מה"דוד סם" ניצחו ללא בעיות 69:92 את יוון ויאנקיס.

ארצות הברית עלתה לרבע הראשון דיי בהילוך ראשון. הבחורים האמריקאים הוליכו בסיומו רק ב-4 נקודות יתרון 16:20. ברבע השני, האמריקאים החלו לרוץ בזכות דווין וויד, ולברון ג'יימס שנכנס לזון. ההפרש במחצית היה 19 נק' - 32:51. 

במחצית השנייה, היוונים ניסו לחזור ולצמק, אבל כרמלו אנטוני וקובי בראיינט המשיכו לצלוף מכל עבר - 54:74 לארה"ב. ברבע האחרון לא הרבה השתנה, והמשחק התנהל על מי מנוחות - 69:92 לדרים טים. 

קובי בראיינט ביחד עם כריס בוש, הוליכו את נבחרת ארה"ב, כאשר כל אחד קלע 18 נק'. וויד הוסיף 17 נק', ולברון ג'ימס הוסיף 13 נק'. ביוון בלט פאפאלוקאס עם 15 נק'.

בלאט ורוסיה בסכנת הדחה

 האולימפיאדה בבייג'ין לא תיזכר כאחת המוצלחות לנציגים הישראלים וגם הנציגים שלנו שלא מייצגים את ישראל נמצאים בצרות. 

נבחרת רוסיה של דייויד בלאט, שזכתה באליפות אירופה האחרונה, נחלה הצהריים הפסד שני ברציפות לליטא 86:79 והיא הסתבכה קשות בבית א' המסובך.

מיודעינו שאראס נתן עוד משחק מצויין עם 12 נקודות וחמישה אסיסטים, אך המצטיין בשורות הליטאים היה ריימונאד קאוקינאס, אקס גליל עליון, שהוליך את נבחרתו עם 20 נקודות. 

ג'יי אר הולדן המתאזרח הוביל את הרוסים עם 25 נקודות, אך הרוסים סבלו מיום חלש מאוד מקו העונשין, כאשר קירילנקו קולע רק 10/19 זריקות מהקו.

ההפסד של הרוסים לליטאים יחייב אותם לנצח במשחק הבא שלהם מול אוסטרליה, שממוקמת יחד עם הרוסים במקום הרביעי עם 4 נקודות בשלושה משחקים.

ליטא שומרת על מאזן מושלם בבית וממוקמת ראשונה, כאשר קרואטיה, שגם היא עדיין לא הפסידה עדיין, תתמודד מאוחר יותר עם ארגנטינה.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק