נהריה היו יותר טובים

פיני גרשון פירגן ליריבה שלו בסיום המשחק בו הפסידה קבוצתו לנהריה והודחה מהגביע. עומרי כספי: "אסור לנו להיראות ככה". המאמן המנצח, יעקב ז'ינו: "טוב שיש פה מערכת שפוייה"

יום שני 22 דצמבר 2008
שלמה חסיד

אכזבה קשה שררה במכבי ת"א לאחר ההפסד לעירוני נהӨיה, אך יחד עם זאת במכבי היו הגונים מספיק כדי להודות שאין שום תירוצים ליכולת החלשה שהפגינו במשחק ושנהריה היתה פשוט טובה יותר.

מאמן הקבוצה פיני גרשון, אמר לאחר המשחק: "צריך להודות ולומר שנהריה פשוט שיחקו טוב יותר. הרבה דברۙם לא הלכו לנו כמו שצריך ולא הסתדרו לנו. אנחנו נצטרך לקחת הכול בפרופורציה ולהבין שזה מה שיש עכשיו במועדון. מחר אני אפגוש את הבנות שלי פעם ראשונה אחרי חודש ואני מקווה שזה ישמח אותי קצת, מעבר לזה זו הקבוצה כרגע ואנחנו ננסה להשתפר".

עומרי כספי: "אסור לנו להיראות כמו שנראינו במחצית השנייה, אני לא יכול להסביר איך זה קורה לנו שנה אחרי שנה, איך בכל פעם אנו מאבדים את התואר הזה. אני יכול להסביר רק את ההפסד הזה ולומר שנהריה קבוצה מצויינת ואנחנו לא שיחקנו טוב".

רענןĠכץ אמר בשיחה מארה"ב: "האכזבה היא גדולה, לא ציפיתי להפסיד שוב את הגביע. ברור שמצפים ממכבי לנצח בכל משחק וזה מאכזב מאוד. לא ראיתי את המשחק ולא יכול לחוות דיעה על היכולת".

אחד ממצטייני נהריה, יוגב אוחיון אמר: &quoɴ;עשינו את הניצחון הזה בעזרת המון לחימה ורצון וגם בעזרת הקהל שדחף אותנו. ניצחנו את אחת הקבוצות הטובות באירופה".

רביב לימונד: "אחרי פתיחה עונה לא טובה, אנחנו מתחילים להתחבר ומשחקים נכון אחד עם השני".

Ċמאמן נהריה, יעקב ז'ינו נשם לרווחה ואמר בסיום המשחק: "טוב שיש בנהריה מערכת שפוייה. אמרתי גם בימים יותר קשים שזו רק תחילת הדרך. כל השחקנים נתנו הצגה ואני חייב לציין את העוזרים שלי שעשו השבוע עבודה מעולה ועזרו לי להכין את הקבוצה".<įp>

תגובות

טלספורט בפייסבוק