הערב: 3 ישראליות באופא

הפועל תל אביב בסרביה מול ויודינה. קרית שמונה בבולגריה מול ליטקס לובץ ומכבי נתניה תארח את וארנה, הכל במסגרת סיבוב המוקדמות השני של גביע אופ"א

יום חמישי 14 אוגוסט 2008
 שלוש קבוצות ישראליות ישחקו הערב בסיבוב המוקדם השני של גביע אופ"א.

הפועל תל אביב יוצאת למשחק הראשון (18:30)  בסרביה, מול וויודינה. הקבוצה המארחת, עדיין לא פתחה את העונה בליגה המקומית, שאמורה להתחיל ביום שבתה קרובה. בסיבוב הקודם עברו הסרבים את הקבוצה מאזרבגי'אן החלשה. 

הפועל תל אביב מגיעה יותר נחושה למשחק. לאחר הניצחון בסיבוב הקודם מול הקבוצה מסן מרינו, חייבים לחזור עם תוצאה טובה ממשחק החוץ. 

הפועל תל אביב הרבה יותר טובה מיריבתה, אבל גם תיקו עבור קבוצה ישראלית במשחק חוץ, זו תוצאה מבורכת. 

עירוני קרית שמונה תשחק בחוץ (20:00) מול ליטקס לובץ הבולגרית.
עצם העובדה כי קבוצתו של מישל דיין נמצאת בסיבוב השני בגביע אופ"א, זו כבר סיבה למסיבה. הפועל קרית שמונה יוצאת לבולגריה למפגש מול ליטקס. כזכור, לפני כשנתיים, מכבי חיפה פגשה את ליטקס בסיבוב השלישי בגביע אופ"א, ניצחה והעפילה לבתים. 

ליטקס כבר פתחה רשמית את הליגה הבולגרית בשבת האחרונה. ליטקס, ניצחה במשחק הפתיחה 0:3 בחוץ את סלאביה סופיה. 

קרית שמונה נחשבת לקבוצה פחות חזקה ותתקשה מאוד במשחק החוץ מול הקבוצה הבולגרית ותחזור עם הפסד מינמלי.

מכבי נתניה תארח בבלומפילד (21:10) את וארנה הבולגרית. לאחר ההפסד מול בני יהודה במסגרת גביע הטוטו, אמר מאמן הקבוצה, לותר מתיאוס כי מה שתראו מול היריבה הבולגרית זה לא אותה יכולת. 

הקבוצה הבולגרית מנגד, מגיעה לאחר ניצחון במסגרת פתיחת העונה בליגה המקומית. בסיבוב הקודם ניצחה וארנה 0:9 בסיכום שני המשחקים, את סאנט גוליה מאנדורה. 

נתניה עומדת כעת במבחן התוצאה, ועבור לותר מתיאוס, זו טבילת האש הרצינית הראשונה. הוא חייב להפיק תוצאות ומהר.

לותר מתיאוס, מאמנה של מכבי נתניה, הראה המון כריזמה וביטחון לקראת המשחק: "ניצחון בשני שערים יספיק, או אפילו בתוצאה 0:2. חשוב שלא נספוג שערים. עשיתי לא מעט שיעורי בית על היריבה, ואני יודע כמעט הכל עליה."

מתיאוס הוסיף במסיבת העיתונאים: "עשינו עבודה מצויינת בשבועות האחרונים, חשוב לי שנשחק כמו מול בני יהודה במיוחד המחצית הראשונה הטובה. אנו צריכים להתרכז בשני המשחקים, כדי להעפיל לשלב הבא ולהצליח במפעל. אני בטוח שנעשה זאת."

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק