רדומים

גביע אופ"א: האדומים של אלי גוטמן סיימו את משחקם הראשון מול וויבודינה נוביסאד בתיקו 0:0 משמים, אחרי שהציגו משחק חלש למדי. טלקיסקי יועמד לועדת משמעת. גוטמן: המשחק הכי גרוע שלנו

יום חמישי 14 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT
הפועל תל אביב ו-וויבודינה נובי סאד הסרבית נפרדו הערב (חמישי) בתיקו ללא שערים, במשחק במסגרת שלב המוקדמות השני של גביע אופ"א. הגומלין בין שתי הקבוצות ייערך בעוד שבועיים בבלומפילד.

אחרי שדילגו בקלילות על פניה של יובנס מסן מרינו, עמדו חניכיו של אלי גוטמן בפני המבחן האמיתי הראשון שלהם בזירה האירופאית העונה, ולא הרשימו בלשון המעטה. אחרי שהעפילו לשלב הבתים בשנתיים האחרונות, מקווים האדומים להמשיך במסורת גם העונה, ולשם כך עליהם לנצח את הסרבים בגומלין בבלומפילד.

הפועל הציגה משחק חלש ומשעמם למדי, וניתן לספור את ההזדמנויות שהגיעה אליהן על כף יד אחת. גם הסרבים לא בדיוק שטפו את המגרש, אך אילולא שתי הצלות נהדרות של אניימה, שמנע מהם כיבוש שערים בטוחים, היו יורדים מהמשחק הערב עם ניצחון.

בדקה ה-64 נכנס ביברס נאתכו לשחק במקומו של דמיטר טלקיסקי. הבולגרי החליט על דעת עצמו לרדת לחדר ההלבשה, כאשר בדרך עצר אותו אלי גוטמן ונזף בו והוא יועמד בעקבות המקרה לועדת משמעת. 

גוטמן: המשחק הכי גרוע שלנו. אבוטבול: אין תירוצים

אלי גוטמן, מאמן הפועל תל אביב אמר בסיום המשחק: "המשחק הכי גרוע שלנו. שיחקנו ממש גרוע, אי אפשר להיות מרוצים שההכרעה עברה לבלומפילד. נצטרך להיות הרבה יותר טובים במשחק הבא."

שי אבוטבול, שהיה חלש: "היה משחק מאוד חלש שלנו, לא מחפשים תירוצים. צריכים להשתפר ולעבור אותם בשלב הבא. כל הקבוצה נלחמה ושיחקנו הכי טוב שיכול להיות."

וינסנט אניימה, שהציל את הפועל מהפסד: "היה לי חשוב מאוד להשיג תוצאה טובה, היה לי משחק טוב אני יודע. זה לא היה קל, היה חם מאוד כאן, אבל חשובה הדרך ושלא הפסדנו."

מהלך המשחק:

דקה 1 - רק 50 שניות מפתיחת המשחק, וינסנט אניימה הציל את הפועל מספיגת שער אחרי הצלה מדהימה לבעיטה טובה ומפתיעה של ווקאיילוביץ' מכ- 18 מטרים.

דקה 30 - אלי גוטמן אינו מרוצה מהיכולת של חניכיו על המגרש, ולכן שלח את ביברס נאתכו ועידן סרור להתחמם.

דקה 38 - ווקאיילוביץ' ניסה שוב את מזלו עם בעיטה לשער, אך הכדור שלו חלף בסמוך לקורה.

דקה 41 - התקפה מסוכנת של המארחת הסתיימה בהדיפה של אניימה לקרן שלא מומשה.

הפועל ת"א לא נראתה על המגרש במחצית הראשונה של המשחק, ולא נרשמה ולו פעולה אחת חיובית על ידה. האדומים לא הגיעו למצבים, ואילולא ההצלה הגדולה של אניימה, היתה יורדת להפסקת המחצית בפיגור.

דקה 46 - המחצית השניה נפתחה ללא חילופים מצד שתי הקבוצות.

דקה 49 - בעיטה ראשונה של הפועל לשער. ערן זהבי שלח כדור שטוח מכ- 14 מטרים, אך בראקיץ' היה במקום כדי להדוף.

דקה 64 - אלי גוטמן ביצע חילוף כפול. בן לוז וביברס נאתכו תפסו את מקומם של ערן זהבי ודמיטר טלקיסקי.

דקה 75 - אניימה שוב מנע מקבוצתו ספיגת שער, אחרי שהדף כדור שניתז למסגרת.

דקה 80 - חילוף אחרון בשורות האדומים: גילי ורמוט פינה את מקומו לעידן סרור. 0:0 בסיום.


הרכב וויבודינה: בראקיץ', סטוסיץ', קיזיטו, דוריץ', מיאטוביץ', פופוביץ' (קוראץ 74'), טומטוסביץ' (פנטליץ' 57'), בואץ', גרוזדאנוסק, ווקאיילוביץ' ואלכסיץ' (ספויה 79').

הרכב הפועל תל אביב: וינסנט אניימה, עמרי קנדה, ואליד באדיר, אלין טופוזקוב, יגאל אנטבי, שי אבוטבול, דאגלס דה סילבה, דמיטר טלקיסקי (ביברס נאתכו 64'), גילי ורמוט (עידן סרור 80'), ערן זהבי (בן לוז 64') וסמואל יבואה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק