נהיה שווים שער חוץ

לירן שטראובר אופטימי לקראת הגומלין מול צ'רנו מורה שיתקיים בבולגריה: "נעבור אותם". בן דיין: "התוצאה לא מספקת אותנו. נצטרך לשחק יותר התקפי ולהבקיע שם". מתיאוס: "אפשר לעבור אותם"

יום חמישי 14 אוגוסט 2008
שלמה חסיד

מכבי נתניה וצ'רנו מורה הבולגרית נפרדו הערב בתיקו 1:1 במשחק במסגרת הסיבוב השני במוקדמות גביע אופ"א. חניכיו של לותר מתיאוס יהיו חייבים לנצח או לסיים בתיקו בעל שערים בגומלין בבולגריה בכדי להעפיל לשלב הבא.

מאמן מכבי נתניה, לותר מתיאוס, היה מאוכזב: "רציתי להשיג ניצחון והיינו שווים ניצחון. זה היה משחק אירופאי טיפוסי. במשחק בגביע אופ"א חשוב לא לספוג במשחקי הבית. אני מאמין שאפשר לעבור אותם. אני מאמין שמכבי נתניה תגיע לשלב הבא". 

כשנשאל על ההחלטה לעלות עם שלושה בלמים אמר מתיאוס: "ידעתי שהם ישחקו עם שני חלוצים כדי לנסות להשיג שער חוץ, ולכן הייתי חייב להרכיב בלם שלישי".

דדי בן דיין אמר בסיום המשחק: "התוצאה לא מספקת אותנו. צריך לראות את הקלטת כדי לראות אם היכולת היתה טובה. היו מספר הזדמנויות קורצות וצריך להיות יותר מרוכזים. אנחנו עובדים נורא קשה על השיטה של מתיאוס, אבל ההתקפה עדיין לא עשתה את שלה. נעבוד ונננסה לתקן. חבל, אבל יש את הגומלין ואפשר לעבוד טוב ולנצח. היינו יכולים לעשות פה תוצאה טובה ולא עשינו את זה, אז נצטרך לעבוד יותר קשה שם. נצטרך לשחק יותר התקפי ולהבקיע שם".

לירן שטראובר פיזר אופטימיות: "פגענו בעצמנו היום יותר מאשר הקבוצה הבולגרית שיחקה טוב. הגענו להרבה מצבים במהלך המשחק. חוק מרפי הוא שכשאתה לא מבקיע אתה סופג וזה מה שהיה. לא היינו חדים מספיק ליד השער. חסר לנו אם לא נעבור אותם. אני אופטימי לגבי הגומלין כי זו לא היכולת שלנו. אנחנו מסוגלים להיות הרבה יותר טובים. ניתן למאמן שלנו להכין אותנו למשחק הבא בשבועיים הקרובים. אני חושב שאנחנו נעבור אותם. השחקנים מבינים מה המאמן רוצה, אין בעיית תקשורת. כולם יודעים מה הם צריכים לעשות. עשינו את זה טוב באימונים, אבל לא הבאנו את זה טוב במשחק. נהיה שווים שער חוץ בבולגריה".

לצפייה בתגובות לחצו PLAY מתחת לתמונה

צילום ועריכה: נפתלי חזקיה

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק