2

לא מבין את הביקורות

מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי המריא להשתלמות בטוטנהאם האנגלית, המאמן שמוביל את ליגת העל אינו מבין את גל הביקורות נגדו: "מכבי חיפה הכי התקפית/ כבשנו הכי הרבה גולים"

יום רביעי 24 דצמבר 2008
אשר גולדברג

מכבי חיפה יצאה אל פגרת החורף, כשהיא ממוקמת במקום ה-1 בטבלה עם פער של 4 נקודות הפרש מהשנייה, מכבי נתניה, אך למרות המיߧום והפער מהמקום השני, בשבועות האחרונים ישנה ביקורת נוקבת על הקבוצה מהכרמל.

אחת מהביקרות היא שחניכיו של אלישע, לא משחקים כדורגל אטרקטיבי ויצירתי וכי הירוקים מתקשיים לנצח את משחקי הבית שלהם. כזכור, מאז אותו ניצחון על מכבי ת"א, שעוד רן̠בן שמעון עמד על הקווים, מכבי חיפה מתקשה להתעלות ולנצח את המשחקים במבצרה.

המאמן הכי מצליח עד כה העונה, אלישע לוי לא נשאר אדיש  לגל הביקורות, שמופנות כלפיו וכלפי הקבוצה שלו: "אני לא מבין מה הטענות? מכבי חיפה היא הקבוצה הכי התקפית עם הכי הרבה גולים עד כה, הקבוצה משחקת טוב, והביקורת כביכול אינה מובנת".

אלישע המריא להשתלמות בטוטנהאם האנגלית והתייחס לשאלה האם ינחית בכרמל בלם זר:  "אמרתם שצריך יותר התקפי לשחק, אז למה בלם? אבל ברצינות הדברים נבדקים ובהחלט אפשרי שיצורף בינאור בלם זר".

במכבי חיפה מעודדים מהמקום ה-1 בטבלה, כמו גם מהפגרה אשר תאפשר לשוער הקבוצה, ניר דוידוביץ' ולבלמים, דקל קינן ואלון חרזי לחזור כבר למשחק ב-10 לינואר, אשר יתקיים באצטדיוון "האורߕוה" נגד מכבי פ"ת ורוני לוי, מאמן חיפה עד לא מזמן.

החלוץ הגנאי, אוסי ראנספורד, שאמור לחתום במכבי חיפה בינואר התבקש לצאת עם נבחרת הנוער של ארצו לטורניר משחקים במשך חודש ימים עד תחילת חודש פברואר.

כמו כן, &nŢsp;ישנה גם תחושה מרה בנוגע להתנהלותו של הקשר\חלוץ, ליאור רפאלוב אשר שוב הביע את מורת רוחו מחילופו בסביבות הדקה ה-60 במשחק מול בית"ר י-ם.

כזכור, רפאלוב כבר נקנס ב-500 דולרים ע"י הצוות המקצועי בשל זריקת חולצתו מול הפועל ת&quͯt;א, אך הפעם יבחרו בחיפה ליצור עימו רק שיחת בירור.  

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק