לא להשתמש בכספי הבטוחות

איציק̠קורנפיין יסביר ליאיר רבינוביץ', מדוע בית"ר ירושלים תהיה במינוס של 4 מיליון דולר. ארקדי גאידמק הזהיר לא להשתמש בכספי הבטוחות. תוכנית חירום יש, הביצוע בינתיים איטי

יום חמישי 25 דצמבר 2008
אשר גולדברג

יו"ר הרשות לבקרה התקציבית, יאיר רבינוביץ מנסה לשדר אווירה של רוגע וביטחון בבית"ר ירושלים. רבינוביץ מדגיש שוב ӕשוב כי העונה הנוכחית בטוחה ויציבה לכל מי שקשור בחוזה המופקד בהתאחדות לכדורגל וברשות לבקרה התקציבית.

רבינוביץ מדבר על העונה הנוכחית כאילו בה מתסיימת המערכה, ואחריה כלום לא חשוב. כאילו אין חוזים חתומים והתחייבויות לגורמים שונים.


הגורם הבית"רי סיפר שגאידמק השתמש באמירה הרוסית: "אל תעשו מהכסף הזה לוߖ'ניקי" (ברוסיה הפירוש הוא לא לעשות מזה שוק).

יאיר רבינוביץ' שוחח עם איציק קורנפיין והזמין אותו לתת הסברים והוכחות למצבה של בית"ר ירושלים. כולל לאמירות האחרונות שלו על גירעון של כ-4 מיליוני דולרים שייאלצו את הרשות לבקרה להשתמש בכספים̠של ארקדי גאידמק.

גורם שהיה בבית"ר ירושלים טוען שהמצב מבחינה כספית רע מאוד. מספר שחקנים כבר קיבלו כספים בצורות שונות, לכאורה על העונות הבאות.

אין ספק שבבקרה לא בדקו נכון את הספרים והניהול שלפני כניסת קורנפיין לתפקיד. יש המון ӓברים שנגררים לפיתחו של הניהול הנוכחי. 

ליאיר רבינוביץ לא יהיה מנוס כבר בחודשים הקרובים מלנגוס בכספי הבטוחות. הפירוש הוא גירעון ולקיחת כספים מגאידמק, אותם קיבל מגורמים ומקורבים, בידיעה שהם יופשרו אליו חזרה בתחילת חודש יוני 2009.
תוכנית החירום של בית"ר ירושלים תצא לדרך בקרוב. שחקנים יוזמנו לשיחות והמצב יוסבר להם. בשלב זה מבקשת בית"ר ירושלים להשתחרר משחקנים שיכולים להניב הכנסה כספית כמו דרק בואטנג.

בהמשך יוסבר לרבים אחרים שטוב יעשו (אלו עם החוזים ארוכי הטוߕח) כמו עידן טל, ברק יצחקי ומשה אוחיון, אם ימצאו כבר בינואר אכסניה אחרת. בשלב זה ארקדי גאידמק לא הודיע לאנשי בית"ר ירושלים על מועד שובו לישראל.

תגובות

טלספורט בפייסבוק