השייטות ירדו למקום הרביעי

אכזבה לניקה קורנצקי וורד בוסקילה שסיימו את השיוט התשיעי במקום ה-11 ואת העשירי ב-15. יתחרו על הארד מול צמד מברזיל ויצטרכו לסיים שתי מקומות מעליהן במקצה האחרון. גל וקליגר במקום ה-14. צוברי ישוט מחר

שבת 16 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT

ניקה קורנצקי וורד בוסקילה סיימו יום של שני שיוטים אחרונים לפני שיוט המדליה, באופן מאכזב למדי שהשתיים התדרדרו למקום הרביעי בדירוג הכללי. 

היום החל באופן בינוני לאחר שסיימו את השיוט התשיעי רק במקום ה-11. הישראליות דורגו במקום השלישי הכללי מרחק שבע נקודות מהמקום הרביעי. כשעה לאחר מכן יצאו הישראליות שוב לים ואת השיוט סיימו במקום ה-15 שהברזיאליות סיימו במקום הרביעי.

ביום שני בבוקר יערך שיוט המדליות המכריע בו לכל ניקוד יש ערך כפול. צמד הברזילאיות פרננדה אוליביירה ואיזבל סוואן יזכו בכל מקרה בארד אם יקדימו את הישראליות. בוסקילה וקורנצקי יצטרכו מן הפתיחה להוביל את התחרות ולצפות להתדרדרות של הברזילאיות. המטרה תהיה לסיים שני מקומות מעל הברזילאיות. לפני המקצה המכריע ההפרש בין השתיים עומד על 5 נקודות ובמקרה של שיוט גרוע, הישראליות יכולות להתדרדר אף למקום החמישי בדירוג הכללי.

אודי גל וגידי קליגר, שאיבדו כל סיכוי למדליה, סיימו את השיוט השמיני שלהם במקום השני ובשיוט הבא דורגו במקום ה-12.גם את השיוט האחרון שלהם הם סיימו 12 והשניים מדורגים במקום ה-14 הכללי בתום המקצים האולימפיים המאכזבים שלהם.

נופר אדלמן סיימה את השיוט החמישי שלה בדגם לייזר אדיאל במקום ה-25, והיא מדורגת 16 בדירוג הכללי

לגבי שיוט דגם הניל פרייד של שחר צוברי, לאחר המתנה לתנאים הולמים על מנת לקיים את שיוטו, התברר כי הוא נדחה למחר.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק