לוי ופאר אלופי ישראל

הראל לוי ניצח את הטניסאי מספר 1 של ישראל, דודי סלע בשלוש מערכות"4:6, 6:3, 5:7 וזכה בתואר. מוקדם יותר: שחר פאר ניצחה את ציפי אובזילר, גם כן בשלוש מערכות 4:6, 6:1 ו-6:7 וזכתה באליפות ישראל לנשים

יום שישי 26 דצמבר 2008
מערכת TELESPORT
הראל לוי, המחבט מספר 2 של ישראל, הפתיע את דודי סלע, הטניסאי הבכיר של ישראל וניצח אותו בשלוש מערכות 4:6, 6:3, 5:7 בדרך לתואר אליפות המדינה. לוי, המדורג במקום ה-248 בעולם נתן פייט מול סלע מהמקום ה-112 בעולם, ובתום משחק מותח זכה באליפות.

במערכה הראשונה שני הטניסאים לא הצליחו לשמור על ההגשות. לוי שבר שלוש פעמים, סלע פעמיים, והראל ניצח בסופו של דבר 4:6. דודי סלע התעשת במערכה השניה ושבר בדרך לניצחון 3:6. המערכה המכרעת היתה ӓרמטית. סלע שבר ועלה ל-3:4, הראל לוי החזיר מיד בשבירה משלו וחזר בגדול למשחק. במצב של 5:5 המשחקון הגיע לשיוויון 7 פעמים, ובסופו של דבר הראל לוי שמר על ההגשה לפני ששבר את יריבו פעם נוספת וניצח 5:7.

שחר פאר היא אלופת ישראל לשנת Ȳ008, לאחר שניצחה את ציפי אובזילר בגמר הנשים בשלוש מערכות 4:6, 6:1, 6:7. למרות הניצחון של פאר, מי שיכולה להיות מאוכזבת היא לא אחרת מאשר ציפי אובזילר, שנתנה את כל עוצמתה במשחק ובגלל טעויות קריטיות הפסידה את ההתמודדות בשובר שיוויון.

פאר̠ניצחה את המערכה הראשונה במשחק תוך כדי שהיא מצליחה לשבור את ציפי במשחקון האחרון ולעלות ליתרון של 0:1.

הטניסאית שניכנסה לאחרונה למועצת גבעתיים, ניצחה את המערכה השנייה די בקלות 1:6, ואף הובילה במערכה השלישית והמכרעת 1:4 בדרך אולי לניצחון, אך אז דווקא פאר הצליחה להתעשת וחזרה ל-4:4 תוך כדי שהיא מנצחת בשובר שיוון וגורפת לעצמה תואר נוסף לרזומה.

לפני שהשתיים הגיעו לגמר רשמו כל אחת מהן ניצחונות בחצאי הגמר, אובזילר לא התקשתה לנצח את אסטרוגו בעוד שפאר הזיעה מאוד ובקושי ניצחה את גלושקו, ۔טניסאית הצעירה מבינהן.

פאר שניצחה את הגמר באופן דרמטי סיכמה את ניצחונה:"חזרתי לחייך וליהנות ואני מרגישה שזה נתן לי כח. היתה לי ירידת יכולת באמצע כי לא היה הרבה זמן לנוח מהמשחק הקודם אבל אני שמחה שניצחתי ואני גם שמחה שציפߙ שיחקה טוב".

תגובות

טלספורט בפייסבוק