אין דבר כזה בלתי אפשרי

כשעה לאחר שזכה במדליה השמינית שלו נשמע מייקל פלפס נרגש במיוחד: קשה לי להסביר מה אני מרגיש עכשיו. החברים שלי לנבחרת היו מדהימים". ספיץ כועס על הוועד האולימפי: היה צריך להזמין אותי למשחקים

יום ראשון 17 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT

זה היה היום של מייקל פלפס. אתמול התרכזו כולם בריצת ה-100 מטר, אולם החל מהבוקר יש לאולימפיאדה מלך חדש. עם סיום משחה השליחים ל-4 כפול 100, השלים פלפס זכייה בשמונה מדליות זהב ויצא לחגוג.

 פלפס רץ לאחר המשחה להתחבק עם אמו הנרגשת,  דבי. לאחר מכן אמר: "אין לי מילים לתאר את מה שאני מרגיש. החברים שלי לנבחרת היו מדהימים טהרבה בזכותם. זה מראה איזו נבחרת גדולה יש לנו. זו חוויה מדהימה. מדובר עבורי בחלום ילדות. כל מה שעשיתי כאן, לזכות בכל כך הרבה מדליות ולשבור כל כך הרבה שיאי עולם זה דבר מדהים".


פלפס המשיך ואמר: "הרבה אנשים אמרו לי שמה הצהרתי עליו הוא בלתי אפשרי. הוכחתי שאין דבר כזה בלתי אפשרי. צריך תמיד להאמין. היו לי תחרויות טובות יותר וטובות פחות. בחלק הצלחתי בענק ובחלק רק במאית השנייה. צריך דימיון בחיים. צריך להעיז. קשה לי לתאר את מה שעובר עליי ואני רק רוצה לחזור ולחבק את אמא שלי".


אגב, מארק ספיץ, שפלפס שבר את שיאו אמר בשיחה עם כתבים בארצות הברית: "אני מאוכזב ממה שהוועד האולימפי עשה. היה נכון להזמין אותי למשחקים כדי שאני אהיה שותף לשיא שנשבר. דבר אחד בטוח - מגיע לפלפס את כל הכבוד".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק